ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW
ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW
ماژول سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW
ماژول سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW
ماژول سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

موجود در انبار

750,000 تومان

نقد و بررسی اجمالی

ماژول های +Fibre Channel SFP با سرعت 8 گیگابیت بر ثانیه اتصال کانال فیبر را برای پورت های 2/4/8 گیگابیت بر ثانیه در پلتفرم MDS 9000 Family فراهم می کنند. آنها اتصالات کانال فیبری را با قابلیت سنجش خودکار و سرعت 2/4/8 گیگابیت بر ثانیه ارائه می دهند.

نقد و بررسی

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW

مشخصات و اطلاعات ماژول سیسکو DS-SFP-FC8G-SW:

ماژول سیسکو DS-SFP-FC8G-SW یک ماژول فیبر نوری که دارای طول موج 850 نانومتر است و نوع کابل فیبر نوری آن کانکتور LC و فیبر مالتی مد (Multi-mode) می باشد. ماژول های +Fibre Channel SFP با سرعت 8 گیگابیت بر ثانیه اتصال کانال فیبری را برای پورت های 2/4/8 گیگابیت بر ثانیه در پلتفرم MDS 9000 Family فراهم می کنند.

این ماژول ها در سه مدل +Cisco Fibre Channel Shortwave SFP (شماره قطعه +DS-SFP-FC8G-SW ،(Cisco Fibre Channel Longwave SFP (شماره قطعه DS-SFP-FC8G-LW) و +Fibre Channel Extended Reach SFP Cisco (شماره قطعه DS-SFP FC8G-ER) در دسترس هستند. آنها اتصالات کانال فیبری را با قابلیت سنجش خودکار و سرعت 2/4/8 گیگابیت بر ثانیه ارائه می دهند.

 

انواع مختلف کانکتورهای فیبر نوری

 

ویژگی های کلی ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW:

 

DS-SFP-FC8G-SWProduct Number
2/4/8Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LCProduct Description
850Wavelength (nanometers)
MMFFiber Type

 

مقایسه ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW با ماژول سیسکو GLC-BX-D:

 

  Comparison
DS-SFP-FC8G-SWGLC-BX-DProduct Code
2/4/8Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC1000BASE-BX10-D downstream bidirectional single fiber; with DOMProduct Description
8501490(Wavelength (nanometers
MMFSMFFiber Type

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW:

 

 Specifications
DS-SFP-FC8G-SWProduct Number
2/4/8Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LCProduct Description
850Wavelength (nanometers)
MMFFiber Type
62.5
62.5
62.5
50.0 (OM2)
50.0 (OM2)
50.0 (OM2)
50.0 (OM3)
50.0 (OM3)
50.0 (OM3)
50.0 (OM4)
50.0 (OM4)
50.0 (OM4)
(Core Size (microns
2.125
4.25
8.5
2.125
4.25
8.5
2.125
4.25
8.5
2.125
4.25
8.5
(Baud Rate (GBd
492ft (150m)
230ft (70m)
69ft (21m)
984ft (300m)
492ft (150m)
164ft (50m)
1640ft (500m)
1246ft (380m)
492ft (150m)
1706ft( 520m)
1312ft (400m)
623ft (190m)
Cable Distance
Maximum : -1.3
Minimum :-10 (2 Gbps)
9- (4Gbps)
8.2- (8Gbps)
Average Transmit Power (dBm)
Maximum : 0Average Receive Power (dBm)
(62.5microns): 2.10 (2 Gbps)
1.78 (4Gbps)
1.58 (8Gbps)
(50.0microns [OM2]): 2.62 (2 Gbps)
2.06 (4Gbps)
1.68 (8Gbps)
(50.0microns [OM3]): 3.31 (2 Gbps)
2.88 (4Gbps)
2.04 (8Gbps)
(Fiber Loss Budget (dB
Operating and Storage Temperature Ranges
Maximum : 40°C Minimum : 0°COperating
Maximum : 85°C Minimum : -40°CStorage

 

سایر محصولات پیشنهادی:

ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-SW

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات فیبر نوری بر روی لینک کلیک کنید.

نمایش کامل نقد و بررسی
برند

Cisco

مدل محصول

DS-SFP-FC8G-SW

نرخ انتقال

8Gbps

نوع کانکتور

LC single-mode

نوع کابل

MMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

150m

طول موج

850nm

قابلیت Hot Swapable

no

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 40 °C
Min Operating Temperature : 0°C

دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش