ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW
ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW
ماژول سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW
ماژول سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW
ماژول سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW

نوع اتصال: فیبر نوری Multi mode

سرعت انتقال: 8Gbps

طول پشتیبانی: 150m

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW

نوع اتصال: فیبر نوری Multi mode

سرعت انتقال: 8Gbps

طول پشتیبانی: 150m

دسته:
برند :

فقط 2 عدد در انبار موجود است

1,650,000 تومان

ماژول های +Fibre Channel SFP با سرعت 8 گیگابیت بر ثانیه اتصال کانال فیبر را برای پورت های 2/4/8 گیگابیت بر ثانیه در پلتفرم MDS 9000 Family فراهم می کنند. آنها اتصالات کانال فیبری را با قابلیت سنجش خودکار و سرعت 2/4/8 گیگابیت بر ثانیه ارائه می دهند.

مشخصات و اطلاعات ماژول سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW:

ماژول سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW یک ماژول فیبر نوری که دارای طول موج 850 نانومتر است و نوع کابل فیبر نوری آن کانکتور LC و فیبر مالتی مد (Multi-mode) می باشد. ماژول های +Fibre Channel SFP با سرعت 8 گیگابیت بر ثانیه اتصال کانال فیبری را برای پورت های 2/4/8 گیگابیت بر ثانیه در پلتفرم MDS 9000 Family فراهم می کنند. این ماژول ها در سه مدل +Cisco Fibre Channel Shortwave SFP (شماره قطعه +DS-SFP-FC8G-SW ،(Cisco Fibre Channel Longwave SFP (شماره قطعه DS-SFP-FC8G-LW) و +Fibre Channel Extended Reach SFP Cisco (شماره قطعه DS-SFP FC8G-ER) در دسترس هستند. آنها اتصالات کانال فیبری را با قابلیت سنجش خودکار و سرعت 2/4/8 گیگابیت بر ثانیه ارائه می دهند.

 

انواع مختلف کانکتورهای فیبر نوری

 

ویژگی های کلی ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW:

 

DS-SFP-FC8G-SWProduct Number
2/4/8-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LCProduct Description
850Wavelength (nanometers)
MMFFiber Type

 

مقایسه ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW با ماژول سیسکو GLC-BX-D:

 

  Comparison
DS-SFP-FC8G-SWGLC-BX-DProduct Code
2/4/8-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC1000BASE-BX10-D downstream bidirectional single fiber; with DOMProduct Description
8501490(Wavelength (nanometers
MMFSMFFiber Type

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW:

 

 Specifications
DS-SFP-FC8G-SWProduct Number
2/4/8-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LCProduct Description
850Wavelength (nanometers)
MMFFiber Type
62.5
62.5
62.5
50.0 (OM2)
50.0 (OM2)
50.0 (OM2)
50.0 (OM3)
50.0 (OM3)
50.0 (OM3)
50.0 (OM4)
50.0 (OM4)
50.0 (OM4)
(Core Size (microns
2.125
4.25
8.5
2.125
4.25
8.5
2.125
4.25
8.5
2.125
4.25
8.5
(Baud Rate (GBd
492 ft (150m)
230 ft (70m)
69 ft (21m)
984 ft (300m)
492 ft (150m)
164 ft (50m)
1640 ft (500m)
1246 ft (380m)
492 ft (150m)
1706 ft( 520m)
1312 ft (400m)
623 ft (190m)
Cable Distance
Maximum : -1.3
Minimum :-10 (2 Gbps)
-9 (4 Gbps)
-8.2 (8 Gbps)
Average Transmit Power (dBm)
Maximum : 0Average Receive Power (dBm)
(62.5 microns): 2.10 (2 Gbps)
1.78 (4Gbps)
1.58 (8 Gbps)
(50.0 microns [OM2]): 2.62 (2 Gbps)
2.06 (4Gbps)
1.68 (8Gbps)
(50.0 microns [OM3]): 3.31 (2 Gbps)
2.88 (4Gbps)
2.04 (8Gbps)
(Fiber Loss Budget (dB
Operating and Storage Temperature Ranges
Maximum : 40°C Minimum : 0°COperating
Maximum : 85°C Minimum : -40°CStorage

 

سایر محصولات پیشنهادی: 

ماژول سیسکو مدل SFP-10G-ER

 ماژول سیسکو مدل DS-SFP-FC16G-SW

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

DS-SFP-FC8G-SW

نرخ انتقال

8Gpbs

نوع کانکتور

LC single-mode

نوع کابل

MMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

150m

طول موج

850nm

قابلیت Hot Swapable

no

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 40 °C, Min Operating Temperature : 0°C

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.