ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-LW
ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-LW
ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-LW
ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-LW

نوع اتصال : SMF

سرعت انتقال : 8.5Gbps

طول پشتیبانی : 10km

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-LW

نوع اتصال : SMF

سرعت انتقال : 8.5Gbps

طول پشتیبانی : 10km

دسته:
برند :

تماس بگیرید

ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-LW اتصال کانال فیبر را برای پورت های 2/4/8 گیگابیت بر ثانیه بر روی پلتفرم MDS 9000 Family فراهم می کند.

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-LW

ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-LW اتصال کانال فیبر را برای پورت های 2/4/8 گیگابیت بر ثانیه بر روی پلتفرم MDS 9000 Family فراهم می کند.

 سه مدل موجود است :

  • ماژول فیبرنوری سیسکو +Fibre Channel Shortwave SFP (شماره قطعه : DS-SFP-FC8G-SW)
  • ماژول فیبر نوری سیسکو +Fibre Channel Longwave SFP ( شماره قطعه : DS-SFP-FC8G-LW)
  • ماژول فیبر نوری سیسکو + Fibre Channel Extended Reach SFP (شماره قطعه : DS-SFP FC8G-ER)

هر کدام از این ماژول ها اتصال کانال فیبری 2/4/8 گیگابیت بر ثانیه با قابلیت سنجش خودکار ارائه می دهد.

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-LW :

 

 Specifications
2/4/8Gbps Fibre Channel-Longwave, SFP+, LCDescription
1310Wavelength (nanometers)
SMFFiber Type
9
9
9
Core Size (microns)
2.125
4.25
8.5
Baud Rate (GBd)
6.2mi (10 km)
6.2mi (10 km)
6.2mi (10 km)
Cable Distance
0.85x 1.355 x 5..5 cmDimensions (H x W x D)
0°C to 40°COperating Temperature
40°C to 85°C-Storage Temperature

 

محصول پیشنهادی مستر شبکه : ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-EX-SMD

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

DS-SFP-FC8G-LW

نرخ انتقال

8.5Gbps

نوع کانکتور

LC Duplex

نوع کابل

SMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

10km

طول موج

1310nm

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 40 °C
Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 5.5cm
  • Height : 0.85cm
  • Width : 1.3cm
وزن

0.03kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-LW”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.