سوئیچ Nexus سیسکو مدل N3K-C3064PQ-10GX
سوئیچ Nexus سیسکو N3K-C3064PQ-10GX
سوئیچ Nexus سیسکو N3K-C3064PQ-10GX
سوئیچ Nexus سیسکو N3K-C3064PQ-10GX

دارای 48 پورت +SFP

دارای 4 پورت +QSFP

لایه عملکرد 3

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ Nexus سیسکو مدل N3K-C3064PQ-10GX

دارای 48 پورت +SFP

دارای 4 پورت +QSFP

لایه عملکرد 3

دسته:
برند :

برای قیمت تماس بگیرید

سوئیچ Nexus سیسکو N3K-C3064PQ-10GX از جمله سوئیچ های Nexus 3064-X سیسکو می باشد. این سوئیچ با 48 پورت +SFP و 4 پورت +QSFP مقیاس پذیری و تآخیر کم را کاهش می دهد.

محصولات مرتبط

مشخصات و اطلاعات سوئیچ Nexus سیسکو N3K-C3064PQ-10GX :

سوئیچ Nexus سیسکو N3K-C3064PQ-10GX از جمله سوئیچ های Nexus 3064-X سیسکو می باشد. این سوئیچ با 48 پورت +SFP و 4 پورت +QSFP مقیاس پذیری را افزایش و تاخیر را کاهش می دهد.

سوئیچ های Nexus 3064-X ،3064-T و 3064-32T از جمله سوئیچ های اترنت با عملکرد بالا و با تراکم بالا می باشند که بخشی از پورتفولیو سوئیچ های سری Nexus 3000 سیسکو می باشند. سوئیچ سیسکو N3K-C3064PQ-10GX از جمله سوئیچ های 10 گیگابیت اترنت با ابعاد کوچک و 1RU می باشد که امکان سوئیچینگ لایه 2 و 3 را فراهم می کند.

این سوئیچ ها از سیستم عامل Cisco NX‑OS پشتیبانی می کنند و ویژگی ها و توابع جامعی را که به طور گسترده در سطح جهان مستقر شده اند را به مشتریان ارائه می دهند. آنها از هر دو طرح جریان forward و reverse با ورودی برق AC و DC پشتیبانی می کنند. سوئیچ های Cisco Nexus 3064 برای مراکز داده ای که به سوئیچ های لایه 2 و لایه 3 ToR مقرون به صرفه و کم مصرف نیاز دارند، بسیار مناسب می باشد.

 

ویژگی های کلی سوئیچ Nexus سیسکو N3K-C3064PQ-10GX :

 

 N3K-C3064PQ-10GX
1RU fixed form factor
+Cisco Nexus 3064-X: 64 10 Gigabit Ethernet ports (48 SFP+ and 4 QSFP+)
48SFP ports support 1 and 10 Gigabit Ethernet
4QSFP ports support 4 x 10 Gigabit Ethernet or 40 Gigabit Ethernet each
2redundant power supplies
1fan tray with redundant fans
1I/O module with management, console, and USB flash memory ports
Physical
1.28-Tbps switching capacity
Forwarding rate of 950 mpps
Line-rate traffic throughput (both Layer 2 and 3) on all ports
Configurable maximum transmission units (MTUs) of up to 9216 bytes (jumbo frames)
Performance
1.72x 17.3 x 19.7 in. (4.4 x 43.9 x 50.5 cm)Physical dimensions (H x W x D)
20.5lb (9.3 kg)Weight

 

سوئیچ های Nexus 3064 سیسکو مزایای زیر را ارائه می دهند :

– سوئیچینگ لایه 2 و 3 بر روی همه پورت ها

  • سوئیچ های Nexus 3064 سیسکو امکان سوئیچینگ لایه 2 و 3 را با حداکثر سرعت 1.2 ترابیت در ثانیه (Tbps) و انتقال بیش از 950 میلیون بسته در هر ثانیه (mpps) را در ابعاد کوچک و 1RU فراهم می کنند.

– تأخیر فوق العاده کم

  • سوئیچ های Nexus 3064 سیسکو تأخیر اسمی بسیار کمی را ارائه می دهند که به مشتریان این امکان را می دهد تا زیرساخت های با عملکرد بالا را برای حجم های کاری HFT پیاده سازی کنند.

– پشتیبانی از سیستم عامل NX-OS سیسکو با نوآوری های جامع و اثبات شده

  • (Virtual PortChannel) vPC امکان مسیریابی چندگانه لایه 2 را از طریق حذف پروتکل Spanning Tree فراهم می کند و از پهنای باند دو بخشی و توپولوژی منطقی لایه 2 بدون نیاز به تغییر مدل های مدیریت و استقرار موجود استفاده می کند.
  •  PowerOn Auto Provisioning (POAP) امکان راه اندازی و پیکربندی لمسی سوئیچ را فراهم می کند و زمان تهیه را به شدت کاهش می دهد.
  • برنامه نویسی Cisco Embedded Event Manager (EEM) و Python امکان اتوماسیون و عملیات از راه دور را در مرکز داده فراهم می کند.
  • نظارت پیشرفته بافر گزارش استفاده از بافر را در زمان واقعی در هر پورت و هر صف گزارش می دهد، که این امر به سازمان ها اجازه می دهد تا ترافیک های شدید و الگوهای ترافیک اپلیکیشن را کنترل کنند.
  • مسیریابی ECMP با 64 راه، طرح Layer 3 fat tree را فعال می کند و به سازمان ها این امکان را می دهد تا از ایجاد تنگناها در شبکه جلوگیری کنند، انعطاف پذیری را افزایش دهند و ظرفیت را با اختلال کمی در شبکه اضافه کنند.
  • EtherAnalyzer یک بسته تحلیلگر داخلی برای نظارت و عیب یابی ترافیک control-plane است و براساس آنالیز کننده پروتکل شبکه منبع باز Wireshark ساخته شده است.
  • پروتکل PTP (Precision Time Protocol) هماهنگ سازی دقیق ساعت و بهبود ارتباط داده ها را با ضبط های شبکه و رویدادهای سیستم فراهم می کند.
  • از مجموعه های پروتکل مسیریابی تک و چندپخشی لایه 3 از جمله Border Gateway Protocol (BGP) ،Open Shortest Path First (OSPF) ،Enhanced Interior Gateway Routing Protocol (EIGRP) ،Routing Information Protocol Version 2 (RIPv2) ،Protocol Independent Multicast sparse mode (PIM-SM) ،Source-Specific Multicast (SSM) و (Multicast Source Discovery Protocol (MSDP پشتیبانی می کند.

– نظارت بر ترافیک شبکه با Cisco Nexus Data Broker

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ Nexus سیسکو N3K-C3064PQ-10GX :

سوئیچ Nexus سیسکو N3K-C3064PQ-10GX

  1. دکمه ID
  2. 48 پورت +SFP
  3. 4 پورت +QSFP

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ Nexus سیسکو N3K-C3064PQ-10GX :

سوئیچ Nexus سیسکو N3K-C3064PQ-10GX

  1. منبع تغذیه های دستگاه
  2. محفظه فن
  3. پورت MGMT
  4. پورت ID
  5. پورت کنسول
  6. پورت USB

 

لوازم جانبی سوئیچ Nexus سیسکو N3K-C3064PQ-10GX :

 

DescriptionModel
QSFP to 4xSFP10G passive copper splitter cable, 5mQSFP-4SFP10G-CU5M
QSFP to 4xSFP10G passive copper splitter cable, 3mQSFP-4SFP10G-CU3M
QSFP to 4xSFP10G passive copper splitter cable, 1mQSFP-4SFP10G-CU1M
Cisco 40GBASE-CR4 QSFP+ direct-attach copper cable, 10m, activeQSFP-H40G-ACU10M
Cisco 40GBASE-CR4 QSFP+ direct-attach copper cable, 7m, activeQSFP-H40G-ACU7M
40GBASE-CR4 passive copper cable, 5mQSFP-H40G-CU5M
40GBASE-CR4 passive copper cable, 3mQSFP-H40G-CU3M
40GBASE-CR4 passive copper cable, 1mQSFP-H40G-CU1M
40GBASE-SR4 QSFP transceiver module with MPO connectorQSFP-40G-SR4
Cisco 40GBASE-CSR4 transceiver module, MPO, 300mQSFP-40G-CSR4
QSFP 40GBASE-LR4 QSFP+ module for SMFQSFP-40GE-LR4
10GBASE-SR SFP+ module (multimode fiber [MMF])SFP-10G-SR
10GBASE-LR SFP+ module (single-mode fiber [SMF])SFP-10G-LR
Cisco 10GBASE-ER SFP+ module for SMFSFP-10G-ER
Cisco 10GBASE-ZR SFP+ module for SMFSFP-10G-ZR
1000BASE-T SFPGLC-T
GE SFP, LC connector SX transceiver (MMF)GLC-SX-MM
GE SFP, LC connector LX/LH transceiver (SMF)GLC-LH-SM
1000BASE-T SFPGLC-T
Nexus 3064 Fan Module, Forward airflow (port side exhaust)N3K-C3064-FAN
Nexus 3064 Fan Module, Reversed airflow (port side intake)N3K-C3064-FAN-B
N2K/3K 400W AC Power Supply, Forward airflow (port side exhaust)N2200-PAC-400W
N2K/3K 400W AC Power Supply, Reversed airflow (port side intake)N2200-PAC-400W-B
Nexus 3064-T 500W AC PSU, Forward airflow (port side exhaust)NXA-PAC-500W
N2K/3K 400W DC Power Supply, Forward airflow (port side exhaust)N2200-PDC-400W
N3K Series 350W DC Power Supply, Reversed airflow (port side intake)N3K-PDC-350W-B
Nexus 3000 LAN Enterprise License, eDeliveryL-N3K-LAN1K9=

 

مقایسه سوئیچ Nexus سیسکو N3K-C3064PQ-10GX با سوئیچ سیسکو N3K-C3132Q-V :

 

  Comparisons
N3K-C3132Q-VN3K-C3064PQ-10GXProduct Code
32QSFP 40 Gbps Ports.
Each QSFP port supports 4 x 10 Gigabit Ethernet or 40 Gigabit Ethernet
48SFP ports support 1 and 10 Gigabit Ethernet
4QSFP ports support 4 x 10 Gigabit Ethernet or 40 Gigabit Ethernet each
Ports
1.72x 17.3 x 19.7 in. (4.4 x 43.9 x 50.5 cm)1.72x 17.3 x 19.7 in. (4.4 x 43.9 x 50.5 cm)Physical dimensions (H x W x D)
18.8lb (8.5 kg)20.5lb (9.3 kg)Weight

 

مشخصات فنی سوئیچ Nexus سیسکو N3K-C3064PQ-10GX :

 

 Specifications
1RU fixed form factor
Cisco Nexus 3064-X: 64 10 Gigabit Ethernet ports (48 SFP+ and 4 QSFP+)
48 SFP ports support 1 and 10 Gigabit Ethernet
4 QSFP ports support 4 x 10 Gigabit Ethernet or 40 Gigabit Ethernet each
2 redundant power supplies
1fan tray with redundant fans
1 I/O module with management, console, and USB flash memory ports
Physical
1.28-Tbps switching capacity
Forwarding rate of 950 mpps
Line-rate traffic throughput (both Layer 2 and 3) on all ports
Configurable maximum transmission units (MTUs) of up to 9216 bytes (jumbo frames)
Performance
Hardware tables and scalability
128000MAC addresses
4096Number of VLANS
Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP): 512
Multiple Spanning Tree (MST) Protocol: 64
Spanning-tree instances
2000ingress
1000egress
ACL entries
16,000prefixes and 16,000 host entries
8000multicast routes
Routing table
64 (with vPC)Number of EtherChannels
32Number of ports per EtherChannel
9MB sharedBuffers
2GBBoot flash memory
Power
2
Cisco Nexus 3064-X: Redundant for AC and DC power
Number of power supplies
AC (forward and reversed airflow)
DC (forward and reversed airflow)
Power supply types
Cisco Nexus 3064-X
143watts (W; 64p with Twinax at 100% load; 2 power supply units [PSUs])
177W (64p with SR optics at 100% load; 2 PSUs)
Typical operating power
Cisco Nexus 3064-X: 199WMaximum power
AC PSUs
100to 240 VACInput voltage
50to 60 HzFrequency
89to 91% at 220VEfficiency
DC PSUs
40to -72 VDC-Input voltage
33AMaximum current
85to 88%Efficiency
Cisco Nexus 3064-X
488BTU/hr (64p with Twinax at 100% load; 2 PSUs)
605BTU/hr (64p with SR optics at 100% load; 2 PSUs)
Typical heat dissipation
Cisco Nexus 3064-X: 683 BTU/hrMaximum heat dissipation
:Forward and reversed airflow schemes
Forward airflow: Port-side exhaust (air enters through fan-tray and power supplies and exits through ports)
Reversed airflow: Port-side intake (air enters through ports and exits through fan-tray and power supplies)
Single fan tray with redundant fans
Hot swappable (must swap within 1 min)
Cooling
Sound
Measured sound power (maximum)
59.7dBAFan speed: 40% duty cycle
66.4dBAFan speed: 60% duty cycle
71.0dBAFan speed: 100% duty cycle
Environment
Cisco Nexus 3064-X: 1.72 x 17.3 x 19.7 in. (4.4 x 43.9 x 50.5 cm)Dimensions (height x width x depth)
Cisco Nexus 3064-X: 20.5 lb (9.3 kg)Weight
32to 104°F (0 to 40°C)Operating temperature
40to 158°F (-40 to 70°C-)Storage temperature
10to 85% noncondensing
Up to 5 days at maximum (85%) humidity
Recommend ASHRAE data center environment
Operating relative humidity
5to 95% noncondensingStorage relative humidity
0to 10,000 ft (0 to 3000m)Altitude

 

محصول پیشنهادی مستر شبکه :

سوئیچ سیسکو WS-C2960G-24TC-L

 

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

N3K-C3064PQ-10GX

لایه عملکرد

لایه 3

نوع پورت

+SFP

تعداد پورت

48Port

نوع Uplinks

+QSFP

تعداد Uplinks

4Port

ظرفیت سوئیچ

1.28Tbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

950Mpps

حافظه فلش

2GB

پورت کنسول

RJ45

پاور

199W

استاندارد ها

IEEE 1588-2008: Precision Time Protocol (Boundary Clock)
IEEE 802.1w rapid reconfiguration of spanning tree
IEEE 802.3an
IEEE 802.3ba
IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q
IEEE 802.1s
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3ae
IEEE 802.3z

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 40 °C
Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 50.5cm
  • Width : 43.9cm
  • Height : 4.4cm
وزن

9.3kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ Nexus سیسکو مدل N3K-C3064PQ-10GX”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 6 =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.