ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR

ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR


1,300,000 تومان

3 در انبار

ویژگی‌های محصول

  • برند : CISCO
  • پشتیبانی از 10GB
  • دارای استاندارد IEEE 802.3ae

ماژول Cisco 10GBASE-LR از طول پیوند 10 کیلومتر در فیبر single-mode استاندارد پشتیبانی می کند و  دارای قابلیت همکاری نوری با ماژول های GBASE Xenpak10، 10GBASE XFP و+GBASE SFP10 درهمان لینک است

نقد و بررسی : ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR

مشخصات و اطلاعات Moudle Cisco X2-10GB-LR

ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR  به مشتریان گزینه های متنوعی از اتصال 10 گیگابیت قفسه های سیم کشی سازمانی، و اپلیکیشن های حمل و نقل ارائه دهنده سرویس می باشد.

Normal
0

false
false
false

EN-US
X-NONE
AR-SA

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:”Table Normal”;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-parent:””;
mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt;
mso-para-margin-top:0in;
mso-para-margin-right:0in;
mso-para-margin-bottom:8.0pt;
mso-para-margin-left:0in;
line-height:107%;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:11.0pt;
font-family:”Calibri”,”sans-serif”;
mso-ascii-font-family:Calibri;
mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-hansi-font-family:Calibri;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;}

 

ویژگی های اصلی ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR عبارتند از:

  • پشتیبانی از 10 گیگابیت اترنت
  • دستگاه ورودی / خروجی قابل جابجایی (Hot-swappable) به پورت اترنت X2 سوئیچ یا روتر سیسکو برای اتصال پورت به شبکه
  • دارای انعطاف پذیری در انتخاب رابط (interface)
  • دارای پشتیبانی از مدل pay-as-you-populate
  • پشتیبانی از ویژگی شناسایی کیفیت سیسکو (ID) که سوئیچ یا روتر سیسکو را قادر می سازد تا مشخص کند که ماژول توسط سیسکو گواهی و آزمایش شده است .
  • دارای قابلیت همکاری نوری با ماژول های GBASE Xenpak10، 10GBASE XFP و+GBASE SFP10 درهمان لینک

 

 

Moudle Cisco X2-10GB-LR:

ماژول Cisco 10GBASE-LR از طول پیوند 10 کیلومتر در فیبر single-mode استاندارد پشتیبانی می کند. (SMF، G.652)

 

استاندارد

IEEE 802.3ae

 

ویژگی ها و مشخصات فنی ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR:

ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR

ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR

ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه