آنچه در این مقاله می خوانید:

معرفی برترین گارانتی تجهیزات شبکه در ایران

معرفی برترین گارانتی تجهیزات شبکه در ایران

معرفی برترین گارانتی تجهیزات شبکه در ایران:

امروزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات به عنوان عضوی جدانشدنی از کلیه کسب و کارها به حساب می آید و در پیشرفت آن مؤثر است. وجود شبکه در کسب و کارهای بزرگ و کوچک سبب ایجاد بازار جدید به نام بازار فروش تجهیزات شبکه گردیده است. همین عامل باعث شده تا تعداد زیادی از شرکت ها و یا حتی می توان گفت اشخاص در این حوزه وارد شوند. ازدیاد فروشندگان در این حوزه، خرید را برای مصرف کنندگان این گونه تجهیزات مشکل کرده زیرا نظارت بر کیفیت آنان کاری دشوار است.

متاسفانه تعداد بسیار اندکی از این تجهیزات مانند رک شبکه و برخی تجهیزات پسیو در کشور ما تولید می گردند و اکثر آنان به کشور وارد می شوند. عدم وجود نمایندگی های معتبر کمپانی های مختلف دلیل دیگری است که خرید تجهیزات شبکه را با مشکلاتی نظیر قیمت و کیفیت روبه رو کرده است.

دلیل اهمیت کیفیت تجهیزات تأثیری است که بر عملکرد شبکه می گذارد. اختلال در عملکرد یک دستگاه، سبب اختلال در عملکرد کل شبکه خواهد شد که این عامل سبب ایجاد وقفه در شبکه و در نتیجه اتلاف وقت یک کسب و کار می گردد.

 

ضرورت وجود گارانتی برای تجهیزات شبکه:

به دلیل واردات تجهیزات شبکه از دیگر کشورها، قیمت تمام شده‌ی آن ها گران می شود. خرید هر یک از این تجهیزات هزینه سنگینی را به شرکت ها و سازمان ها وارد می نماید. به همین دلیل است که گارانتی از اهمیت ویژه برخوردار شده است.

زیرا هنگامی که یک دستگاه در طی دوران گارانتی با مشکلی مواجه شود، شرکت فروشنده تجهیزات موظف است دستگاه را تعمیر و یا تعویض نماید که در این حالت خریدار بدون پرداخت مبلغی کالای خود را دریافت می کند.

معتبرترین گارانتی تجهیزات شبکه:

مسترشبکه ، فروشگاهی تخصصی جهت کلیه محصولات شبکه اعم از سوئیچ های سیسکو، سرور های اچ پی، روتر های سیسکو و کلیه محصولات پسیو و اکتیو شبکه در کلیه برندهای معتبر می باشد.

فروشگاه اینترنتی مستر شبکه با دارا بودن معتبرترین گارانتی در حوزه فروش تجهیزات شبکه با هدف ارتقاء سطح ارائه خدمات پس از فروش در تلاش است تا خدمات متفاوتی را به مشتریان خود ارائه نماید. یکی از مهمترین پارامترهای این گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی دستگاه می باشد.

این فروشگاه با ارائه دونوع گارانتی طلایی و نقره ای سلامت فیزیکی تجهیزات خود را تضمین می کند. از طرفی با قرار دادن هفت روز مهلت تست این امکان را فراهم می آورد تا در صورت هرگونه اختلال در عملکرد، دستگاه را مرجوع و دستگاه جدید تحویل دهد.

گارانتی نقره ای مسترشبکه، این گارانتی برای دستگاه های Ref می باشد. کارت طلایی 2 ساله مسترشبکه، این گارانتی برای دستگاه هایNEW می باشد.

البته لازم به ذکر است این فروشگاه دارای امکاناتی نظیر مشاوره نیز میباشند. خریداران محترم در صورت وجود هر گونه سوال می توانند با شماره تماس 62913-021 تماس گرفته و با کارشناسان مستر شبکه گفتگو نمایند. همچنین با مراجعه به بخش محصولات و جستجو محصول مورد نظر می توانند کلیه مشخصات دستگاه را مشاهده و آن را با سایر تجهیزات مقایسه نمایند.

موارد تحت پوشش گارانتی مسترشبکه:

موارد زیر تحت پوشش گارانتی مستر شبکه می باشد:

1-خریدار محترم می بایست پس از تحویل کالا سلامت فیزیکی ، تجهیزات درون کارتن ، مشخصات فنی آن را بررسی نمایند و از همه مهمتر سریال دستگاه را با سریال کارت گارانتی مقایسه نمایند. در غیر این صورت هیچ گونه مسئولیتی بر گردن فروشگاه نیست.

2ـ عدم سازگاری قطعه با سایر تجهیزات به منزله معیوب بودن آن نیست به همین دلیل جزء گارانتی محسوب نمی شود. به همین دلیل در هنگام خرید از نوع دستگاه مطمئن شوید.

3ـ هنگامی که دستگاهی جهت گارانتی به شرکت تحویل داده می شود، مستر شبکه هیچ گونه مسئولیتی در قبال از بین رفتن اطلاعات از دست رفته ندارد. به همین دلیل قبل از تحویل دستگاه از آن نسخه پشتیبان تهیه نمایید.

4ـ در صورتی که پس از بررسی و تست فنی، خرابی قطعه خارج (مانند بازکردن درب اصلی یا تعویض قطعات دستگاه و هرگونه دستکاری در شرایط اولیه دستگاه) از شرایط گارانتی مسترشبکه باشد، به خریدار عودت داده شده و در صورت تمایل با دریافت هزینه دستگاه تعمیر خواهد شد.

5ـ شرکت بر اساس تشخیص کارشناس فنی خود برخی قطعات را تعمیر و یا تعویض خواهد نمود و صحت سلامت دستگاه را تا پایان مدت گارانتی تضمین می نماید.

6ـ هنگامی که کالا جهت گارانتی ارسال می گردد، توصیه ما به شما ارسال آن با کارتن اصلی بدون هیچ گونه لوزام جانبی می باشد. زیرا صدمات ناشی از ارسال نادرست کالا بر عهده مشتری خواهد بود.

7ـ هر گونه اقدام نرم افزاری که شامل ریکاوری ، نصب آنتی ویروس و غیره می گردد شامل گارانتی نبوده و با پرداخت هزینه جداگانه صورت می گیرد.

8ـ یکی از بهترین و مهمترین شرایط گارانتی مستر شبکه ضمانت هفت روز بازگشت کالا می باشد. خریدار محترم می تواند طی هفت روز پس از خرید کالا را مورد بررسی قرار دهد. درصورت هرگونه اختلال در عملکرد دستگاه، به شرکت بازگردانده شده و هزینه عودت داده می شود.

البته لازم به ذکر است مرجوع کالا تنها قبل از اتمام دوره هفت روزه پذیرفته است و در صورتی که دستگاه از لحاظ ظاهری آسیب دیده باشد و پلمپ آن مخدوش شده باشد، کالا بازگردانده نخواهد شد.

9ـ بازگشت کالا برای کالاهای نو (گارانتی طلایی) فقط و فقط در صورت وجود ایراد فیزیکی و یا عملکردی دستگاه پس از تایید کارشناسان این شرکت میسر خواهد بود.

نکته : در طول دوره گارانتی تنها ملاک و معیار سنجش نظر فنی کارشناسان شرکت می باشد.

 

مواردی که سبب ابطال گارانتی مسترشبکه خواهد شد:

1ـ صدماتی که هنگام ارسال کالا از طریق مشتری پدید می آید.

2ـ صدماتی که از طریق ضربه، آتش سوزی، رطوبت، استفاده در محیط پر غبار و بازکردن دستگاه پدید می آید.

3ـ هر گونه ایراد نرم افزاری که توسط خریدار ایجاد شده باشد.

نحوه دریافت کارت گارانتی از مستر شبکه

یکی از مهمترین دغدغه ها در دنیای امروز مصرف بیش از کاغذ و قطع درختان می باشد. به همین دلیل فروشگاه مسترشبکه در یک اقدامی از ارائه کارت گارانتی به صورت حضوری خودداری کرده به طوری که کلیه خدمات و مراحل دریافت کارت گارانتی مسترشبکه به صورت اینترنتی صورت می گیرد. از طرفی دیگر ممکن است کالایی توسط مستر شبکه خریداری گردد اما طی چند مرحله خرید و فروش در آخر به دست مصرف کننده برسد. در این شرایط رساندن کارت گارانتی به صورت دستی کار دشوار و یا حتی غیر ممکن می باشد.

خریدار محترم پس از دریافت کالا با مراجعه به سایت مسترشبکه بخش گارانتی می توانید با وارد کردن اطلاعات و سریال دستگاه گارانتی خود را به صورت پیام کوتاه و ایمیل دریافت نماید. لازم به ذکر است این فروشگاه کالاهای خود را با دو گارانتی طلایی ( که دو ساله و مخصوص کالاهای نیو می باشد) و نقره ای ( که یک ساله برای دستگاه های ریفر می باشد) عرضه می نماید.

 

کلام آخر

در دنیای امروز به دلیل مشغله کاری بسیار زیاد ، اکثر مصرف کنندگان ترجیح می‌دهند کالای خود را به صورت اینترنتی خرید و آن را در محل مورد نظر تحویل بگیرند. البته یکی از موارد مهمی که سبب تحقق این امر می گردد اطمینان خاطر مشتریانی مانند سازمان ها و شرکت ها از کالای عرضه شده در این فروشگاه ها می باشد.

البته این را نباید فراموش کرد که امروزه هیچ کسب و کاری بدون رضایت مشتری و ارائه خدمات پس از فروش پیشرفت نکرده و البته در این بین کسب رضایت مشتریان فروشگاه های اینترنتی به دلیل خرید از راه دور بسیار سخت می باشد. فروشگاه مستر شبکه از ابتدای فعالیت خود همواره در تلاش بوده تا بهترین تجهیزات ، بهترین کیفیت و برترین خدمات پش از فروش را به مشتریان خود ارائه و رضایت 100% آنان را کسب نماید.

دیدگاهی در مورد “معرفی برترین گارانتی تجهیزات شبکه در ایران

  1. katonipacket گفت:

    واقعا راضی هستم از گارانتی و خدماتتون

    1. m.afkhami گفت:

      ممنون. هدف ما رضایت شماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

محبوب ترین محصولات

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
مقایسه
0 موارد محصول
فهرست

به اطلاع می رساند به دلیل برخی تغییرات زیرساختی مخابرات تا اطلاع ثانوی جهت ارتباط با واحد فروش با شماره 91303400-021 تماس بگیرید.

با تشکر

مسترشبکه
مسترشبکه

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9:30 الی 18:00 پاسخگوی شما هستیم.

شماره تماس: 62913-021 

پاسخگوی سوالات شما هستیم:

jamshidi
javadi
mohammadi
ali-300x300

ارسال لیست و استعلام قیمت برای شرکت ها و همکاران محترم: