ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ER-S

Cisco fiber module SFP-10G-ER-S
(3 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع ماژول : SFP
نوع فیبر : SMF
نوع کانکتور : Dual LC

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

برای قیمت تماس بگیرید

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ER-S

Cisco fiber module SFP-10G-ER-S
(3 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع ماژول : SFP
نوع فیبر : SMF
نوع کانکتور : Dual LC

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

برای قیمت تماس بگیرید

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER-S:

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER-S از جمله ماژول های فیبر نوری سیسکو بوده که در بازار تجهیرات شبکه به فروش می رسد. این ماژول فیبر نوری دارای طول موج 1550 نانومتر و سرعت انتقال اطلاعات 10 گیگابیت بر ثانیه می باشد. این ماژول از حداکثر فاصله 40 کیلومتر برخوردار است و نوع فیبر در این ماژول SMF بوده و مجهز به کانکتور Dual LC می باشد. همچنین از استاندارد IEEE 802.3z برخوردار است.

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER-S

 

ویژگی های ماژول سیسکو SFP-10G-ER-S:

  • نرخ انتقال اطلاعات: 10 گیگابیت بر ثانیه
  • نوع ماژول : SFP
  • نوع تکنولوژی ارتباطی : Wired
  • طول موج ماژول فیبر نوری سیسکو: 1550 نانومتر
  • حداکثر فاصله : 40 کیلومتر
  • نوع فیبر : SMF
  • نوع کانکتور : Dual LC
  • استاندارد : IEEE 802.3z
  • ولتاژ: 3.3 ولت
  • مصرف برق : 1.5 وات

 

سایر محصولات پیشنهادی: 

سرعت انتقال داده

10Gbps

نوع کانکتور

Dual-LC

نوع کابل

SMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

40km

طول موج

1550nm

قابلیت Hot Swapable

yes

استاندارد ها

IEEE 802.3z

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

3.7