ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR-S
ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR-S
ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR-S
ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR-S

نوع اتصال : MMF

سرعت انتقال : 10Gbps

طول پشتیبانی : 300m

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR-S

نوع اتصال : MMF

سرعت انتقال : 10Gbps

طول پشتیبانی : 300m

دسته:
برند :

تماس بگیرید

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR-S با استفاده از (OM3)، امکان پشتیبانی از طول لینک حداکثر تا 300 متر را امکان پذیر می کند. با استفاده از OM4، امکان پشتیبانی از طول لینک حداکثر تا 400 متر را نیز امکان پذیر می کند.

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR-S

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR-S از طول لینک 26 متر بر روی FDDI (Fiber Distributed Data Interface) و MMF (grade Multimode Fiber پشتیبانی می کند. با استفاده از 2000MHz*km MMF (OM3)، امکان پشتیبانی از طول لینک حداکثر تا 300 متر امکان پذیر می باشد. با استفاده از 4700MHz* km MMF (OM4)، امکان پشتیبانی از طول لینک حداکثر تا 400 متر نیز امکان پذیر می باشد.

 

مشخصات فنی  ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR-S :

 

 Specifications
SFP-10G-SR-SProduct Number
Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module for MMFDescription
10GBASE-SR 850nm MMFType
Maximum : -1.2
Minimum : -7.3
Transmit Power (dBm)
Maximum : -1.0
Minimum : -9.9
Receive Power (dBm)
840to 860Transmit and Receive Wavelength (nm)
BeigeBail Latch Color
1Power Consumption (W)
COMOperating Temperature Range

 

محصول پیشنهادی مستر شبکه : ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-LW

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

SFP-10G-SR-S

نرخ انتقال

10Gbps

نوع کانکتور

LC

نوع کابل

MMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

300m

طول موج

850nm

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C
Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 5.65cm
  • Height : 0.85cm
  • Width : 1.34cm
وزن

0.075Kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR-S”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.