ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR-S

Cisco module SFP-10G-SR-S
(1 customer review)

ویژگی ها:

نوع اتصال : MMF
سرعت انتقال : 10Gbps
طول پشتیبانی : 300m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

550,000 تومان

موجود

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR-S

Cisco module SFP-10G-SR-S
(1 customer review)

ویژگی ها:

نوع اتصال : MMF
سرعت انتقال : 10Gbps
طول پشتیبانی : 300m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

550,000 تومان

موجود