ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LX4
ماژول سیسکو X2-10GB-LX4
ماژول سیسکو X2-10GB-LX4
ماژول سیسکو X2-10GB-LX4

پشتیبانی از 10GBASE اترنت

پشتیبانی از مدل pay-as-you-populate

قابلیت جابه جایی در حین کار

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LX4

پشتیبانی از 10GBASE اترنت

پشتیبانی از مدل pay-as-you-populate

قابلیت جابه جایی در حین کار

دسته:
برند :

تماس بگیرید

دستگاه ورودی / خروجی با قابلیت جا به جایی در حین کار به پورت Ethernet X2 یک سوئیچ یا روتر سیسکو متصل می شود تا پورت را به شبکه متصل کند.

مشخصات و اطلاعات ماژول سیسکو X2-10GB-LX4

ماژول سیسکو X2-10GB-LX4 از طول لینک های 300 متری بر روی  FDDI grade MMF استاندارد پشتیبانی می کند. ماژول های 10GBASE X2 سیسکو به مشتریان طیف گسترده ای از گزینه های اتصال 10 گیگابیت اترنت را برای مراکز داده، قفسه سیم کشی سازمانی و اپلیکیشن های انتقال ارائه دهنده خدمات ارائه می دهد.

 

ویژگی های کلیدی ماژول های 10GBASE X2 سیسکو :

  • پشتیبانی از 10GBASE اترنت
  • دستگاه ورودی / خروجی با قابلیت جا به جایی در حین کار به پورت Ethernet X2 یک سوئیچ یا روتر سیسکو متصل می شود تا پورت را به شبکه متصل کند.
  • انعطاف پذیری لازم برای انتخاب رابط را فراهم می کند.
  • پشتیبانی از مدل pay-as-you-populate
  • از ویژگی شناسایی کیفیت سیسکو (ID) پشتیبانی می کند که سوئیچ یا روتر سیسکو را قادر می سازد تا تشخیص دهد ماژول دارای گواهینامه است و توسط Cisco آزمایش و تست شده است.
  • دارای قابلیت همکاری نوری با ماژول های 10GBASE Xenpak ،10GBASE XFP و +10GBASE SFP در همان لینک

 

ویژگی های کلی ماژول سیسکو X2-10GB-LX4 :

 

 X2-10GB-LX4
Cisco X2-10GB-LX4 10GBase-LX4 X2 Transceiver ModuleDescription
1310Wavelength (nm)
MMFCable Type
10GBASE-LX4 WWDM 1300 nm MMFType
Maximum: -0.5 per lane Minimum: -14.25 per lane in OMATransmit Power (dBm)
Transmit: Four lanes; overall range: 1269 to 1356 Receive: Four lanes; overall range: 1269 to 1356Transmit and Receive Wavelength Range (nm)

 

مقایسه ماژول سیسکو X2-10GB-LX4 با ماژول سیسکو X2-10GB-CX4 و X2-10GB-ER :

 

   Comparisons
X2-10GB-LX4X2-10GB-ERX2-10GB-CX4Product Code
Cisco X2-10GB-LX4 10GBase-LX4 X2
Transceiver Module
Cisco X2-10GB-ER 10GBase-ER CWDM 40KM
Cisco 10GBASE-CX4
X2 Module for CX4 (copper) cable
Description

 

محصول پیشنهادی مستر شبکه : ماژول سیسکو مدل VWIC2-1MFT-G703

ادامه مطلب
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LX4”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + یک =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.