ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX40-U-I
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX40-U-I
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX40-U-I

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

برای قیمت تماس بگیرید

نقد و بررسی اجمالی

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX40-U-I با سرعت 1.25 گیگابیت بر ثانیه و طول موج 1310 نانومتر قادر است اطلاعات را تا فاصله حداکثر 40 کیلومتر انتقال دهد.

نقد و بررسی

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX40-U-I

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX40-U-I:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX40-U-I با سرعت 1.25 گیگابیت بر ثانیه و طول موج 1310 نانومتر قادر است اطلاعات را تا فاصله حداکثر 40 کیلومتر انتقال دهد. این محصول که توسط کمپانی معروف سیسکو تولید شده است دارای وزن 75 گرم و ابعاد 13.4*8.5*56.5 میلی متر بوده و از استاندارد IEEE 802.3z برخوردار است.

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX40-U-I:

 

 GLC-BX40-U-I Specification
SFP (mini-GBIC) transceiver moduleDevice Type
Plug-in moduleForm Factor
WiredConnectivity Technology
1000Base-BX40-UCabling Type
Gigabit EthernetData Link Protocol
1310 (TX) / 1550 (RX) nmOptical Wave Length
40KMMax Transfer Distance
Digital Optical Monitoring (DOM) supportFeatures
IEEE 802.3ahCompliant Standards
1x Ethernet 1000Base-BX40-U - LC/PC single-modeInterfaces
0.5 × 2.2 × 0.3inDimensions (W × D × H)
2.65ozWeight
32 – 158(℉)Operating Temperature

 

مقایسه ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX40-U-I با GLC-BX40-D-I:

 

GLC-BX40-D-IGLC-BX40-U-IPart Number
SFP (mini-GBIC) transceiver moduleSFP (mini-GBIC) transceiver moduleType
1550 (TX) / 1310 (RX) nm1310 (TX) / 1550 (RX) nmWavelength (nm)
1000Base-BX40-D1000Base-BX40-UFiber Type
LC/PC single-modeLC/PC single-modeMode
40KM40KMMax Transfer Distance

 

Catalyst 3560-X Series – WS-C3560X-48P-

-Catalyst 3850 Series – 3850-48P-E

-Catalyst WS-C3650-24PS

-Catalyst 3750-X Series – WS-C3750X-48PF

-Catalyst 2960 Series – WS-C2960G-8TC-L

Catalyst 3850 Series – 3850-48F-S

-Catalyst 3850- Series – 3850-48P-S

-Catalyst 3750-E Series – WS-C3750E-24PD

-Catalyst 4900 Series Switch – WS-C4948

-Catalyst 3560 Series – WS-C3560-8PC-S

-Catalyst 3750-X Series – WS-C3750X-48PF-L

Catalyst 3750-X Series – WS-C3750X-12S

-Catalyst 3560 Series – WS-C3560-24TS

Catalyst 3560 Series – WS-C3560G-48PS

Catalyst 6500 Series – WS-SUP32-10GE-3B-

Catalyst 6500 Series – VS-S720-10G-3CXL-

Catalyst 4900 Series Switch – WS-4928-10GE-

Catalyst 3750-X Series – WS-C3750X-48P-

Catalyst 2960-C Series – WS-C2960C-12PC-L

Catalyst 3560-E Series – WS-C3560E-48PDF

Catalyst 6500 Series – WS-SUP720-3BXL

ASR 1000 Series Aggregation Services Router – ASR1002-X – SPA-10X1GE-V2-

2900 Series Integrated Services Router – SM-D-ES3G-48-P-

Catalyst 6880-X Series Extensible Fixed Aggregation Switch

7600Series Router – RSP720-3CXL-GE-

-Catalyst 2960-S Series  WS-C2960S-48LPS-L

-Catalyst 2960 Series – WS-C2960G-24TC-L

-3900 Serie Integrated Services Router – Cisco 3945

-Catalyst 3750-X Series – WS-C3750X-48P-L

-Catalyst 6500 Series – WS-SUP720-3B

-7600 Series Router – 7600ES+40G3CXL

-Catalyst 3650 Series Switch

-Catalyst 3750 Series – WS-C3750V2-48PS

سایر محصولات پیشنهادی:

نمایش کامل نقد و بررسی
برند

Cisco

مدل محصول

GLC-BX40-U-I

نرخ انتقال

1000Mbps

نوع کانکتور

LC simplex

نوع کابل

SMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

40km

طول موج

1310nm-TX/1550nm-RX

قابلیت Hot Swapable

yes

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C
Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 5.65cm
  • Height : 0.85cm
  • Width : 1.34cm
وزن

0.075Kg

دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش