سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560C-8PC-S

تماس بگیرید

ویژگی های محصول

دارای 8 پورت 10/100 با قابلیت +PoE
مناسب برای سازمان های کوچک یا دفاتر شعب
دارای 2 پورت Uplink combo

این سوئیچ از استاندارد IEEE 802.3af و عملکرد (PoE (Power over Ethernet در پیکربندی Fast Ethernet و گیگابیت اترنت پشتیبانی می کند.

 

مشخصات و اطلاعات Cisco Switch WS-C3560C-8PC-S

سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560C-8PC-S یک سوئیچ لایه دسترسی و ایده آل برای دسترسی شبکه LAN سازمان های کوچک یا محیط دفاتر شعب می باشد. این سوئیچ از استاندارد IEEE 802.3af و عملکرد (PoE (Power over Ethernet در پیکربندی Fast Ethernet و گیگابیت اترنت پشتیبانی می کند.

 

 Property
WS-C3560C-8PC-SProduct Code
IP BaseFeature Set
2x1G copper or 2x1G SFPUplink Interfaces
8x10/100 Fast EthernetPorts
+8PoEPoE Output Ports
124WAvailable PoE Power
Internal Power SupplyPowering Options
10GbpsForwarding Bandwidth
128MBRAM
64MBFlash Memory
4.44cm x 26.9cm x 21.3cm
Dimensions
5kgPackage Weight

 

ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560C-8PC-S :

  • مدیریت شبکه (Network Management)

سوئیچ های سری 3560C و 2960C سیسکو یک CLI برتر برای تنظیم و اجرای دقیق سوئیچ ارائه می دهند. این سوئیچ ها همچنین از طیف وسیعی از راه حل های مدیریت شبکه سیسکو پشتیبانی می کنند.

  • زیر ساخت Prime سیسکو (Cisco Prime Infrastructure)

راه حل های مدیریت شبکه Prime سیسکو مدیریت کامل چرخه حیات شبکه را فراهم می کند. زیرساخت Prime سیسکو مجموعه ای از ویژگی های ضروری و مهم را برای استفاده آسان فراهم می کند تا مدیریت روزانه و اولیه شبکه سیسکو شما را اتوماتیک کند.

Cisco Prime پلت فرم سخت افزار و نرم افزار تخصصی و تجربه عملیاتی را با مجموعه ای قدرتمند از ابزارهای پیکربندی، نظارت، عیب یابی، گزارش دهی و مدیریت یکپارچه می کند که شامل :

  • پشتیبانی از فناوری ها و سرویس های جدید، از استقرار اولیه گرفته تا مدیریت و اجرای روزانه از جمله EnergyWise، شناسایی خودکار پورت های هوشمند سیسکو (Cisco Auto Smartports)، نصب هوشمند سیسکو (Cisco Smart Install) و غیره.
  • ابزارهای مدیریت پیکربندی برای Cisco experience و توصیه های طراحی معتبر سیسکو (Cisco Validated Design recommendations) 
  • قابلیت های کنترل و عیب یابی، شامل ویژگی های تشخیصی و بهترین روش های سخت افزاری سیسکو 
  • اتوماسیون در مدیریت موجودی سخت افزار، آسیب پذیری های امنیتی (PSIRTS) و پلتفرم پایان عمر (end-of-life) و پشتیبانی از چرخه ها.

می توانید جهت مطالعه سایر ویژگی ها به لینک قرار داده شده در محصول سوئیچ سیسکو WS-C2960C-8TC-L و سوئیچ WS-C2960C-12PC-L مراجعه کنید.

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560C-8PC-S :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560C-8PC-S

 

  1. دکمه Mode
  2. پورت USB mini-Type B (کنسول)
  3. پورت کنسول RJ-45
  4. فضای LED
  5. 8 پورت 10/100 با قابلیت +PoE
  6. پورت های Uplink

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560C-8PC-S :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560C-8PC-S

  1. درگاه قفل
  2. دکمه Reset
  3. کانکتور AC Power

 

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560C-8PC-S :

 

DescriptionsModels
Cisco CAB-CONSOLE-USB Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-BCAB-CONSOLE-USB
Cisco CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9FCAB-CONSOLE-RJ45
GLC-SX-MM GE SFP, LC connector SX transceiverGLC-SX-MM
1000BASE-ZX SFPGLC-ZX-SM
1000BASE-BX SFP, 1490NMGLC-BX-D
1000BASE-BX SFP, 1310NMGLC-BX-U
100BASE-FX SFP for FE portGLC-FE-100FX
100BASE-LX SFP for FE portGLC-FE-100LX
100BASE-BX10-D SFPGLC-FE-100BX-D
100BASE-BX10-U SFPGLC-FE-100BX-U

 

 مشخصات ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MM

مشخصات ماژول سیسکو مدل GLC-ZX-SM

مشخصات ماژول سیسکو مدل GLC-BX-D

مشخصات ماژول شبکه سیسکو GLC-BX-U

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-FE 100-LX

 

مقایسه سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560CG-8PC-S با سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560C-8PC-S :

 

  Comparison
WS-C3560CG-8PC-SWS-C3560C-8PC-SModels
2x1G copper or 2x1G SFP2x1G copper or 2x1G SFPUplinks
8x10/100/1000 Gigabit Ethernet8x10/100 Fast EthernetPorts
IP BaseIP BaseFeature set
124W124WAvailable PoE Power

 

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560C-8PC-S :

 

 Specifications
General Information
CiscoManufacturer
WS-C3560C-8PC-SProduct ID
Catalyst 3560 Compact : 8×10/100 PoE + 2×T/SFP ; IP Base ImageProduct Description
Ethernet SwitchProduct Type
Interfaces/Ports
9Total Number of Network Ports
9Number of Network (RJ-45) Ports
Media & Performance
Fast EthernetEthernet Technology
10/100/1000Base-T
10/100Base-TX
Network Technology
I/O Expansions
1Number of Total Expansion Slots
SFPExpansion Slot Type
YesShared SFP Slot
1Number of SFP Slots
Network & Communication
2Layer Supported
Miscellaneous
IP Base license (formerly SMI) installed
IEEE 802.3af and Cisco prestandard Power over Ethernet
Basic RIP and static routing, upgradable to full dynamic IP routing Enterprise-class intelligent services delivered to the
network edge
Additional Information
5/5 ( 1 نظر )
ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

WS-C3560C-8PC-S

لایه عملکرد

لایه 3

نوع پورت

+poe‏‏‏‏‏‏‏‏, 100Mbps

تعداد پورت

8 پورت

تعداد پورت POE

8 پورت

نوع Uplinks

Combo

تعداد Uplinks

2 پورت

نرخ ارسال پکتهای دیتا

4.2Mpps

حافظه رم

128MB

حافظه فلش

64MB

پورت کنسول

Mini-USB Type B Console Port, 1xRJ45 Console Port

توان دستگاه

17W

توان مصرفی

158W

توان POE

124W

وضعیت دستگاه

Refurbished-original

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

دسکتاپ, رکمونت به کمک براکت های خاص

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 45°C, Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 21.3cm
  • Height : 4.4cm
  • Width : 26.9cm
وزن

1.8kg

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560C-8PC-S”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دوست دارید با یک ویدئو آموزشی تبدیل به خریدار حرفه ای سوئیچ سیسکو شوید؟

شما این پیشنهاد را فقط یک بار مشاهده خواهید کرد پس از دستش ندید همین الان با وارد کردن ایمیل خودتون در کادر زیر اولین قسمت این آموزش رو دریافت کنید