سوئیچ دی لینک مدل DES-1026G
سوئیچ دی لینک DES-1026G
سوئیچ دی لینک DES-1026G
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: D-Link دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ دی لینک مدل DES-1026G

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: D-Link دسته:
برند :

برای قیمت تماس بگیرید

محصولات مرتبط

نقد و بررسی اجمالی

سوئیچ دی لینک DES-1026G، از جمله سوئیچ های غیرمدیریتی شرکت دی لینک می باشد که برای افزایش عملکرد کار گروهی و در عین حال انعطاف پذیری بالا طراحی شده است.

نقد و بررسی

سوئیچ دی لینک مدل DES-1026G

مشخصات و اطلاعات سوئیچ دی لینک DES-1026G:

سوئیچ دی لینک DES-1026G، از جمله سوئیچ های غیرمدیریتی شرکت دی لینک می باشد که برای افزایش عملکرد کار گروهی و در عین حال انعطاف پذیری بالا طراحی شده است.

این سوییچ شبکه دارای:

  • 24 پورت 10/100
  • دو پورت کمبو copper/SFP Gigabit
  • پیکربندی خودکار شبکه
  • طراحی فلزی مقاوم با اندازه رکمونت استاندارد 19 اینچ

 

مزایای سوئیچ دی لینک DES-1026G:

  • عملکرد پیشرفته و انعطاف پذیری بالا

این سوئیچ دارای 24 پورت 10/100 برای اتصال ایستگاه های کاری و 2 پورت کمبو copper/SFP Gigabit برای استقرار سرور و uplink می باشد و به یک گروه کاری اجازه می دهد تا زمان پاسخ را افزایش دهند.

  • افزایش بهره وری

سوئیچ دی لینک DES-1026G دارای 24 پورت  10/100است که به یک گروه کاری کوچک اجازه می دهد تا انعطاف پذیری را با سرعت Ethernet و Fast Ethernet داشته باشند. این پورت های هوشمند سرعت شبکه را تشخیص می دهند و به صورت خودکار بین سرعت 100BASE-TX و 10BASE-T و همچنین حالت duplex-full و half-duplex مذاکره می کنند و به شما این امکان را می دهند تا به جای مشکلات اتصال بر روی بهره وری تمرکز کنید.

  • قابلیت نصب Plug and Play

همه پورت ها از مذاکره خودکار MDI/MDIX crossover پشتیبانی می کنند، در نتیجه نیاز به کابل های متقاطع یا پورت های uplink را برطرف می کند. هر پورت می تواند با استفاده از کابل جفت پیچ خورده مستقیم به یک ایستگاه کاری، سرور، هاب یا یک سوئیچ متصل شود و در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند. این سوئیچ با استفاده از 26 پورت با قابلیت plug-and-play ، یک گزینه مناسب برای گروه های کاری برای ارتقا عملکرد در محیط سرویس گیرنده/ سرور است. پورت ها را می توان به ایستگاه های کاری و سرورها به صورت full duplex یا هاب ها به صورت half-duplex متصل کرد.

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ دی لینک DES-1026G:

به پنل جلویی سوئیچ دی لینک DES-1026G

  1. LEDهای دستگاه
  2. 24 پورت 10/100
  3. دو پورت کمبو

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ دی لینک DES-1026G:

پنل پشتی سوئیچ دی لینک DES-1026G

  1. کانکتور پاور
  2. اتصال به زمین

 

مشخصات فنی سوئیچ دی لینک DES-1026G:

 

 Specifications
IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper)
IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair copper)
ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation
IEEE 802.3x Flow Control
IEEE 802.3z 1000BASE-X (fiber-optic)
IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet (twistedpair copper)
Standards
2410/100Mbps ports
210/100/1000Mbps ports
2SFP ports
Number of Ports
•Ethernet
10Mbps (half-duplex)
20Mbps (full-duplex
• Fast Ethernet
100Mbps (half-duplex)
200Mbps (full-duplex)
• Gigabit Ethernet:
2000Mbps (full-duplex)
Data Transfer Rates
Non-blocking
8.8Gbps
Switching Fabric
• 10BASE-T:
UTP CAT 3/4/5/5e (100 m max.)
EIA/TIA-586 100-ohm STP (100 m max.)
•100BASE-TX:
UTP CAT 5/5e (100 m max.)
EIA/TIA-568 100-ohm STP (100 m max.)
• 1000BASE-X (fiber-optic)
Single-mode and multi-mode fiber
Network Cables
Auto MDI/MDI-X for each portMedia Interface Exchange
Store-and-forwardTransmission Method
8K entries per deviceMAC Address Table
Automatic updateMAC Address Learning
10BASE-T: 14,880 pps per port (half-duplex)
100BASE-TX: 148,810 pps per port (half-duplex)
Gigabit Ethernet: 1,488,100 pps per port
Packet Filtering/Forwarding Rates
512K BytesRAM Buffer
StarTopology
Per port:
Link/Activity
100Mbps speed (10/100 Mbps ports)
100Mbps
1000Mbps speeds (10/100/1000 Mbps)
Per device:
Status/Diagnostic LEDs
440x 140 x 44 mm
19-inch rack-mount width, 1U height
Dimensions
1.836kg Weight
Standby: 3.25 Watts
Maximum: 6.6 Watts
Power Consumption
Standby: 11.1 BTU/h
Maximum: 22.8 BTU/h
Heat Dissipation
652,038 hoursMTBF
Operating: 0 to 40 °C (32 to 104 °F)
Storage: -10 to 70 °C (14 to 158 °F)
Temperature
Operating: 10% to 90% non-condensing
Storage: 5% to 95% non-condensing
Humidity

 

سایر محصولات پیشنهادی :

سوئیچ دی لینک DES-1050G

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به سوییچ های شبکه بر روی لینک کلیک کنید.

 

نمایش کامل نقد و بررسی
برند

D-Link

مدل محصول

DES-1026G

لایه عملکرد

لایه 2

نوع پورت

10/100 (100Mbps)
10/100/1000 Mbps
SFP

تعداد پورت

28Port

نوع Uplinks

SFP

تعداد Uplinks

2Port

ظرفیت سوئیچ

8.8Gbps

پاور

3.25W

استاندارد ها

ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation
IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper)
IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet (twisted-pair copper)
IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
IEEE 802.3x Flow Control
IEEE 802.3z 1000BASE-X

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 40 °C
Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 44cm
  • Height : 44cm
  • Width : 14cm
وزن

1.83 Kg

دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش