سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I

دارای 24 پورت گیگابیت اترنت

دارای 4 پورت SFP

دارای لایه عملکرد 2

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I

دارای 24 پورت گیگابیت اترنت

دارای 4 پورت SFP

دارای لایه عملکرد 2

دسته:
برند :

تماس بگیرید

سوئیچ های سیسکو سری 2960X و 29660XR سادگی عملیات را برای کاهش هزینه، توانایی مقیاس پذیری، امنیت و صرفه جویی در انرژی فعالیت های کسب و کار، با استفاده از خدمات هوشمند ارائه می دهند.

اطلاعات و مشخصات سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I از جمله سوئیچ های سری 2960XR می باشد. این سوئیچ ها دارای قابلیت استک (stackable) با پیکربندی ساده هستند که می توانند دسترسی های سطح حرفه ای را برای اپلیکیشن های دفاتر شعب فراهم کنند. این سوئیچ ها توسط سیستم عامل Cisco IOS فعالیت می کنند و از مدیریت ساده دستگاه و همچنین مدیریت شبکه پشتیبانی می کنند. سوئیچ های سری 2960XR سیسکو پیکربندی، نظارت و عیب یابی دستگاه ها را آسان می کند.

سوئیچ های کاملا مدیریتی توانایی ارائه ی ویژگی های پیشرفته لایه 2 و لایه 3 و همچنین +Power Over Ethernet Plus) PoE) اختیاری را دارا می باشد. سوئیچ های سیسکو سری 2960X و 29660XR سادگی عملیات را برای کاهش هزینه، توانایی مقیاس پذیری، امنیت و صرفه جویی در انرژی فعالیت های کسب و کار ، با استفاده از خدمات هوشمند ارائه می دهند. این سوئیچ ها موجب افزایش دید نرم افزاری، قابلیت اطمینان شبکه و انعطاف پذیری شبکه می شوند.

 

ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I:

  • دارای 24 پورت گیگابیت اترنت
  • دارای 4 پورت SFP ثابت در قسمت Uplink
  • پشتیبانی از سیستم عامل IP Lite
  • مدیریت دستگاه با استفاده از web UI، دسترسی over-the-air از طریق بلوتوث، رابط خط فرمان (CLI)، پروتکل مدیریت ساده شبکه (SNMP) و پورت کنسول دسترسی RJ-45 یا USB
  • مدیریت شبکه با Cisco Prime، Cisco Network Plug and Play و سیسکو DNA 
  • قابلیت Stacking با تکنولوژی FlexStack-Plus و FlexStack-Extended
  • ویژگی های لایه 3 با دسترسی مسیریابی شده ((Open Shortest Path First (OSPF) ، مسیریابی استاتیک و پروتکل RIP
  • ارائه امنیت با استاندارد 802.1X، تحلیلگر پورت سریال (SPAN) و Bridge Protocol Data Unit (BPDU) Guard
  • قابلیت انعطاف پذیری با دو تا منبع تغذیه اختیاری با قابلیت جا به جایی در حین کار

 

 WS-C2960XR-24TS-I
Rack-mountable - 1UEnclosure Type
IP LiteFeature Set
4x 1G SFP Uplink Interfaces
24x 10/10/1000 Ethernet Gigabit portsPorts
108GbpsForwarding Bandwidth
8Maximum stacking number
80GStack bandwidth
216GbpsSwitching Bandwidth
512MBRAM
128MBFlash Memory
44.5cm x 40.8 cm x 4.45 cmDimensions
17.49KgPackage Weight

 

مزایای سوئیچ های سری 2960XR سیسکو:

ـ منبع تغذیه:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I از دو منبع تغذیه اضافی پشتیبانی می کنند. این سوئیچ ها به صورت پیش فرض با یک منبع تغذیه عرضه می شوند. کاربران می توانند منبع تغذیه دوم را در زمان سفارش سوئیچ یا به عنوان یک پاور یدک خریداری کنند. این منبع تغذیه ها دارای فن های داخلی برای خنک کردن نیز می باشند.

 

ـ مدیریت شبکه (Network Management):

سوئیچ های سری 2960XR سیسکو رابط خط فرمان برتری را برای تنظیم و مدیریت دقیق سوئیچ ارائه می دهند. این سوئیچ ها همچنین توسط طیف گسترده ای از راه حل های مدیریت شبکه سیسکو  پشتیبانی می شوند:

  • Cisco DNA Center

سوئیچ های سری 2960XR سیسکو یک رابط وب ساده برای مشتریان شبکه های سازمانی برای نصب آسان (day-zero plug and play)، کشف و مدیریت سوئیچ، مجازی سازی توپولوژی و مدیریت سیستم عامل ارائه می کنند.

  • Cisco Network Plug and Play

این سوئیچ ها از قابلت نصب آسان (Cisco Network Plug and Play) با استفاده از (Cisco Application Policy Infrastructure Enterprise Module (APICEM و مرکز DNA سیسکو پشتیبانی می کنند.

 

ـ Stacking:

تکنولوژی FlexStack-Plus سیسکو، قابلیت استک حداکثر 8 سوئیچ سری 2960XR با استفاده از ماژول FlexStack-Plus اختیاری فراهم می کند. ماژول FlexStack Plus دارای قابلیت جابه جایی در حین انجام کار (hot swapable) می باشد و می توان آن را به سوئیچ های سری 2960XR سیسکو با یک اسلات FlexStack-Plus اضافه کرد. سوئیچ های متصل به استک به طور خودکار قابلیت ارتقا به نسخه سیستم عامل سیسکو را دارند و بدون هیچ دخالت اضافی به استک متصل می شوند. تکنولوژی FlexStack-Plus برای حفاظت از دارایی های شبکه با  FlexStack سازگار می باشد.

Cisco FlexStack-Extended قابلیت Stacking (طبقه به طبقه) در فاصله طولانی را فراهم می کند. این ماژول امکان ایجاد stacking 8 سوئیچ سری 2960XR در پنل پشت دستگاه فراهم می کند.  FlexStack-Extended می تواند به سوئیچ های سری 2960XR با اسلات استک در پنل پشت اضافه شود. سوئیچ های سری C2960X ظرفیت استکی را فراهم می کند که از 8 سوئیچ پشتیبانی می کند که با همان سری 2960X LAN استک می شوند. همچنین این سوئیچ  می تواند حداکثر 4 سوئیچ را با سوئیچ های سری 2960S  با سیستم عامل LAN base در یک استک جمع کند.

 

– قابلیت مشاهده و کنترل برنامه (Application Visibility and Control (AVC

NetFlow سوئیچ های سری 2960XR سیسکو از Full (Flexible) NetFlow و NetFlow Lite  پشتیبانی می کنند. در نتیجه تیم های فناوری اطلاعات قادر به درک ترافیک در شبکه خود و شناسایی ناهنجاری ها با ضبط جریان بسته های خاص هستند. NetFlow Lite از نمونه ی انعطاف پذیر ترافیک و خروج داده های جریان در نسخه 9 NetFlow برای تجزیه و تحلیل طیف گسترده ای از مجموعه های سیسکو و تولید کنندگان دیگر پشتیبانی می کند.

NetFlow Lite در تمام مدل های سوئیچ های سری 2960XR با سیستم عامل LAN Base و IP Lite موجود است.

NetFlow انعطاف پذیر نسل جدید تکنولوژی های مرتبط با جریان است، که امکان بهینه سازی زیرساخت های شبکه، کاهش هزینه های عملیاتی و بهبود برنامه ریزی ظرفیت و تشخیص حادثه امنیتی را با افزایش انعطاف پذیری و مقیاس پذیری فراهم می کند. سوئیچ های سری 2960XR سیسکو قادر به پشتیبانی از 8000 ورودی جریان در سخت افزار هستند. سوئیچ های سری 2960XR سیسکو از NetFlow کامل (انعطاف پذیر)  پشتیبانی می کنند و به مجوز Cisco ONE Foundation برای هر سوئیچ یا یک مجوز Cisco DNA Essentials برای هر سوئیچ نیاز دارد.

 

– ویژگی های لایه 3 (Layer 3 Features)

معماری سخت افزاری سیسکو شامل ویژگی های مسیریابی IP با کارایی بالا در سوئیچ های سری 2960XR سیسکو می باشد که موارد زیر را ارائه می دهد:

  • از پروتکل های مسیریابی پیشرفته و واحد IP (برای دسترسی مسیریابی شده OSPF) برای توازن بار (load balancing) و ایجاد شبکه های محلی (LANs) مقیاس پذیر پشتیبانی می کند و از مسیریابی (IPv6 (OSPFv3 در سخت افزار برای ایجاد حداکثر عملکرد پشتیبانی می کند.
  • از پروتکل PIM برای IP multicast پشتیبانی می کند، و شامل PIM Sparse Mode (PIM SM) ،PIM Dense Mode (PIM-DM) ،PIM Sparse-Dense Mode و (Source Specific Multicast (SSM می باشد.
  • مسیریابی PBR با ساده سازی تغییر مسیر جریان و صرف نظراز پیکر بندی پروتکل امکان کنترل ویژه را فراهم می کند. (برای IPv6 و IPv4)
  • پروتکل های (IP unicast routing (static and RIPv1 and v2 از اپلیکیشن های مسیریابی شبکه پشتیبانی می کنند.
  • پروتکل های IP unicast routing (RIPng و Enhanced Interior Gateway Routing Protocol [EIGRP] Stub) از اپلیکیشن های مسیریابی شبکه پشتیبانی می کنند.
  • از EIGRPv3 Stub و PIMv6 Stub به عنوان بخشی از مسیریابی IPv6 پشتیبانی می شود.
  • مسیریابی Equal-cost توازن بار لایه 3 و افزونگی را در استک (Stack) آسان می کند.
  • پروتکل (Hot Standby Routing (HSRP و پروتکل (Virtual Router Redundancy (VRRP توازن بار پویا و خرابی (failover) برای لینک های مسیریابی شده ارائه می دهند.

 

– سادگی عملیاتی (Operational Simplicity)

  • امنیت خودکار (AutoSecure) سیسکو یک رابط خط فرمان تک خط (single-line CLI) برای فعال کردن ویژگی های امنیتی پایه (baseline) فراهم می کند (امنیت پورت، DHCP snooping ، DAI). این ویژگی پیکربندی های امنیتی را ساده می کند.
  • تنظیمات خودکار DHCP چندین سوئیچ استقرار سوئیچ را از طریق یک سرور boot آسان می کند.
  • مدیریت تنظیمات سوئیچ مستر (Master) استک با تکنولوژی FlexStack-Plus سیسکو و  FlexStack-Extended سیسکو از به روز رسانی خودکار همه سوئیچ ها، هنگامی که سوئیچ مستر (Master)نسخه جدیدی از نرم افزار را دریافت می کند، اطمینان حاصل می کند. بررسی و به روزرسانی خودکار نسخه نرم افزار به اطمینان از این که تمام اعضای استک نسخه نرم افزاری یکسانی دارند، کمک می کند.
  • استفاده از ماژول های FlexStack-Plus سیسکو و FlexStack-Extended سیسکو برای stacking نیازی به پیکربندی ندارند. (Plug and Play)
  • مذاکره خودکار (Autonegotiation) در تمام پورت ها، به طور خودکار حالت انتقال half-or full-duplex را برای بهینه سازی پهنای باند انتخاب می کند.
  • پروتکل DTP پیکربندی ترانک (trunk) پویا را در همه پورت های سوئیچ آسان می کند.
  • پروتکل PAgP ایجاد گروه های Fast EtherChannel سیسکو یا گروه های Gigabit EtherChannel را برای لینک با دستگاه های سوئیچ، روتر یا سرور دیگر خودکار می کند.
  • پروتکل LACP اجازه ایجاد کانال اترنت را با دستگاه هایی که دارای  استاندارد IEEE 802.3ad هستند را می دهد. این ویژگی مشابه تکنولوژی EtherChannel سیسکو و PAgP است.
  • (Automatic Media-Dependent Interface Crossover (MDIX بطور خودکار پین های انتقال و دریافت را چنانچه یک نوع کابل نادرست (متقاطع (crossover) یا مستقیم(straight-through) ) نصب شود، تنظیم می کند.
  • پروتکل (Unidirectional Link Detection (UDLD و UDLD تهاجمی (Aggressive) اجازه شناسایی و غیرفعال کردن لینک های یک طرفه ناشی از سیم کشی نادرست فیبر نوری (fiber-optic) یا شکست های پورت را در رابط های فیبرنوری می دهد.
  • الگوهای SDM برای دسترسی، مسیریابی و استقرار VLAN به مدیر اجازه اختصاص حداکثر حافظه را به ویژگی های مورد نظر بر اساس نیازهای خاص برای استقرار می دهد.
  • پروکسی محلی ARP دراتصال با لبه edge) VLAN) شخصی برای به حداقل رساندن پخش (broadcasts) و به حداکثر رساندن پهنای باند در دسترس، کار می کند.
  • کمینه سازی minimization) VLAN1) اجازه غیر فعال شدن VLAN1 را در هر ترانک (trunk) از VLAN شخصی می دهد.
  • تکنولوژی چندمنظوره هوشمند FlexStack-Plus و FlexStack-Extended سیسکو، به سوئیچ های سری 2960XR اجازه می دهد تا با قرار دادن هر بسته داده برای یک بار در backplane، کارایی و پشتیبانی بیشتری از جریان های داده چندگانه (multicast) مثل ویدیو را ارائه دهند.
  • (Multicast VLAN Registration (MVR بطور مداوم جریان های چندگانه را در یک VLAN چندگانه ارسال می کند در حالی که جریان ها را به خاطر پهنای باند و دلایل امنیتی، از VLAN های مشترک (subscriber) جدا می کند.
  • پخش در هر پورت (Per-port broadcast)، کنترل طوفان داده unicast و multicast با کاهش عملکرد کلی سیستم از خرابی ایستگاه های نهایی جلوگیری می کند.
  • Voice VLAN نصب و راه اندازی تلفن را برای اداره و عیب یابی آسان تر با نگه داشتن ترافیک صوتی بر روی VLAN جداگانه، تسهیل می کند.
  • پروتکل (VLAN Trunking Protocol (VTP از VLANها وپیکربندی ترانک (trunk) پویا در همه سوئیچ ها پشتیبانی می کند.
  • (Remote Switch Port Analyzer (RSPAN برای مدیران امکان نظارت از راه دور پورت های یک شبکه سوئیچ لایه 2 از هر سوئیچ دیگر در همان شبکه را فراهم می کند.
  • عامل(agent) نرم افزار (Remote Monitor (RMON برای افزایش مدیریت، نظارت و تجزیه تحلیل ترافیک از چهار گروه RMON پشتیبانی می کند. (تاریخچه، آمارها، هشدارها و رویدادها)
  • مسیر ردیابی لایه 2 (Layer 2 trace route) با شناسایی مسیر فیزیکی که یک بسته از مبدأ به مقصد طی می کند، عیب یابی را آسان می کند.
  • پروتکل (Trivial File Transfer Protocol (TFTP هزینه نظارت بر ارتقای نرم افزاری را با دانلود از یک مکان متمرکز کاهش می دهد.
  • پروتکل (Network Time Protocol (NTP برای همه سوئیچ های اینترانت یک زمان سنج دقیق و سازگار ارائه می دهد.

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I

  1. پورت مدیریت اترنت
  2. دکمه Mode
  3. فضای LED
  4. پورت USB mini-Type B (کنسول)
  5. 2 تا پورت USB Type A
  6. پورت کنسول RJ-45
  7. 24 پورت 10/100/1000
  8. 4 پورت SFP

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I:

 

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I

 

  1. پوشش محافظ ماژول اسلات FlexStack-Plus
  2. اسلات منبع تغذیه
  3. منبع تغذیه

 

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I:

 

DescriptionModels
Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking ModuleC2960X-STACK
Cisco FlexStack Stacking CablesCAB-STK-E-0.5M
GE SFP, LC connector LX/LH transceiverGLC-LH-SM
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOMGLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9FCAB-CONSOLE-RJ45
Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-BCAB-CONSOLE-USB

 

مقایسه سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I با سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-LL:

 

  Comparisons
WS-C2960XR-24TS-IWS-C2960X-24TS-LLModels
24x 10/100/1000 Ethernet Ports 24x 10/100/1000 Ethernet PortsPorts
4x SFP 2x SFPUplinks
IP LiteLAN LiteFeature Set
OptionalN/AFlexStack-Plus Stacking

 

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I:

 

 Specifications
Rack-mountable - 1UEnclosure type
24x 10/100/1000 + 4 x 1G SFPPorts
10/100Mbps Ethernet (RJ-45)Network management Interface
NoneAvailable PoE Power
108GbpsForwarding bandwidth(Gbps)
8Maximum stacking number
80GStack Bandwidth
71.4MppsForwarding Performance
216GbpsSwitching bandwidth
1023Maximum active VLANs
16K (default)MAC Address Table Size
APM86392 600MHz dual coreCPU
512MBRAM
128MBFlash Memory
Per-port status: Link integrity, disabled, activity, speed, and full duplex
System status: System, RPS, Stack link status, link duplex, and link speed
Status Indicators
Expansion / Connectivity
USB (Type-B), Ethernet (RJ-45)Console ports
1FlexStack-Plus slot and 1 power redundant slotExpansion Slot(s)
C2960X-STACKStack Modules
CAB-STK-E-0.5M FlexStack-Plus stacking cable with a 0.5 m length
CAB-STK-E-1M FlexStack-Plus stacking cable with a 1.0 m length
CAB-STK-E-3M FlexStack-Plus stacking cable with a 3.0 m length
Stacking cable
PWR-C2-250WACPower supply
Power supply - redundant - plug-in modulePower Device
optionalPower Redundancy
110V-240VVoltage range (Auto)
0.038kVAPower Consumption Operational
Miscellaneous
17.5Inches (44.5 cm)Width
16Inches (40.8 cm)Depth
1.75Inches (4.45 cm)Height
13.0Pounds (5.9Kg)Weight
38.56Pounds (17.49 Kg)Package Weight
OptionalRack Mounting Kit
557320MTBF in hours
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1X
IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3z 1000BASE-X
RMON I and II standards
SNMP v1, v2c, and v3
IEEE 802.3az
IEEE 802.3ae 10Gigabit Ethernet
IEEE 802.1ax
Compliant Standards
System software / license
IOS IP LiteSystem software
ENERGY-MGMT, ENERGY-MGT-100-K9license
IP unicast routing protocols (Static, Routing Information Protocol Version 1 [RIPv1], RIPv2, RIPng, and EIGRP-Stub)
Advanced IP unicast routing protocols (OSPF for Routed Access)
EIGRPv3-Stub and PIMv6-Stub are supported as a part of the IPv6 routing suite.
Equal-cost routing
Policy-based routing (PBR)
Hot Standby Routing Protocol (HSRP) and Virtual Router Redundancy Protocol (VRRP)
Protocol Independent Multicast (PIM)
features
MAC-based VLAN assignment enables
Cisco TrustSec uses
Comprehensive 802.1X
IPv6 First-Hop Security
Device Sensor and Device Classifier
Cisco Trust Anchor Technology
Cisco Threat Defense
Private VLANs
Unicast Reverse Path Forwarding (uRPF)
Multidomain Authentication
Access Control Lists (ACLs)
Switched Port Analyzer (SPAN)
Secure Shell (SSH) Protocol, Kerberos, and Simple Network Management Protocol Version 3 (SNMPv3)
TACACS+ and RADIUS authentication
MAC Address Notification
Multilevel security on console access BPDU Guard
Spanning Tree Root Guard (STRG)
IGMP filtering
Network security
Auto-MDOX
TDR
UDLD
IP SLA Responder
layer 2 / IP Traceroute
SPAN
RSPAN
Express Setup
Device Manager
Cisco Network Assistant
Smartports + Advisor
Troubleshooting Advisor
Drag-and-drop Cisco IOS Upgrade
IP Address DHCP
Autoinstall with saved configuration
Configuration Replace
DHCP Auto Image Upgrade
DHCP Port Based Allocation
Error Disable MIB
Management & Troubleshooting
Cisco SMARTnet Service
Cisco Smart Foundation Service
Cisco Smart Care Service
Cisco SP Base Service
Cisco Focused Technical Support Services
Technical Support and Services
Environmental Ranges
23ºF to 113º (-5ºC to 45ºC)Operating temperature up to 5000 ft (1500 m)
23ºF to 104ºF (-5ºC to 40ºC)Operating temperature up to 10,000 ft (3000 m)
23ºF to 131ºF (-5ºC to 55ºC)Short-term exception at sea level
23ºF to 122ºF (-5ºC to 50ºC)Short-term exception up to 5000 feet (1500 m)
23ºF to 113ºF (-5ºC to 45ºC)Short-term exception up to 10,000 feet (3000 m)
23º to 104ºF (-5ºC to 40ºC)Short-term exception up to 13,000 feet (4000 m)
-13º to 158ºF (-25º to 70ºC)Storage temperature up to 15,000 feet (4573 m)
Up to 10,000 (Up to 3000 Meters)Operating altitude
Up to 13,000 (Up to 4000 Meters)Storage altitude
10%to 95% noncondensingOperating relative humidity
10%to 95% noncondensingStorage relative humidity

 

سایر محصولات پیشنهادی:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L.

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

WS-C2960XR-24TS-I

لایه عملکرد

لایه 2

نوع پورت

10/100/1000Gigabit Ethernet

تعداد پورت

24Port

نوع Uplinks

SFP

تعداد Uplinks

4Port

ظرفیت سوئیچ

216Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

71.4Mpps

حافظه رم

512MB

حافظه فلش

128MB

پورت کنسول

Mini-USB Type B, RJ45

توان مصرفی

36W

استاندارد ها

IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASET ports, IEEE 802.3z 1000BASE-X, RMON I and II standards, SNMP v1, v2c, and v3, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1ax, IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), IEEE 802.3at, IEEE 802.3az

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 45 °C, Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 40.8cm
  • Height : 4.45cm
  • Width : 44.5cm
وزن

5.9kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960XR-24TS-I”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.