|

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC Multi Mode Duplex

۴۳,۰۰۰ تومان۵۵,۰۰۰ تومان

صاف
مقایسه محصول
SKU N/A دسته : Brand:

ویژگی های محصول

دارای SC-LC N123.2CLO5 5M
دارای SC-LC N123.2CLO2 2M

از پچ کوردها برای اتصال به  CATV (تلویزیون کابلی)، شبکه های مخابراتی، شبکه های فیبر کامپیوتری و تجهیزات آزمایشی فیبری استفاده می شود و در مدل های SC-LC N123.2CLO5 5M و SC-LC N123.2CLO5 5M می باشد.

توضیحات

مشخصات واطلاعات SC-LC Multi Mode Duplex

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC Multi Mode Duplex در مدل های SC-LC N123.2CLO5 5M و SC-LC N123.2CLO2 2M می باشدکه از تجهیزات فیبرنوری شرکت نگزنس به شمارمی رود. شرکت نگزنس یکی ازبزرگترین تولیدکنندگان کابل های مسی و کابل فیبرنوری  می باشد.

پچ کورد فیبر نوری یک کابل فیبر نوری است که هر دو طرف آن به یک کانکتور متصل شده است. پچ کوردها در انواع متفاوتی تولید شده اند. با توجه به کانکتور دستگاه ها و آداپتوری که در انتهای کابل نوری متصل شده می توانید پچ کورد متناسب با آن را انتخاب نمایید. از این محصول در شبکه های فیبر نوری برای برقراری ارتباط میان تجهیزات فعال شبکه استفاده می شود.

فیبر نوری یکی از محیط های انتقال داده با سرعت بالا است.از فیبر نوری به منظور ارسال سیگنال های نوری در مسافت های طولانی استفاده می شود. برای اتصال بین سوئیچ شبکه و پچ پنل و همچنین اتصال بین کامپیوتر (کارت شبکه ) و پریز شبکه از پچ کورد استفاده می شود. یکی از مهمترین قسمت های شبکه پچ کورد است که می تواند کارایی شبکه را تحت تاثیر قرار می دهد.

از پچ کوردها برای اتصال به  CATV (تلویزیون کابلی)، شبکه های مخابراتی، شبکه های فیبر کامپیوتری و تجهیزات آزمایشی فیبری استفاده می شود. این کاربردها شامل اتاق های ارتباطی،  FTTH (فیبر به خانه)،  LAN (شبکه محلی (، FOS  (سنسور فیبر نوری)، سیستم ارتباطی فیبر نوری، تجهیزات مخابراتی، صنایع دفاعی و … نیز می شوند.

پچ کورد فیبر نوری Nexans LANmark برای کاربردهایی که در آن سطح بالایی از ویژگی های نوری مورد نیاز است طراحی شده است.

  • مناسب برای استفاده در کابین ها برای اتصال پنل پچ / تجهیزات فعال به تجهیزات فعال.
  • مناسب برای استفاده در محیط کار برای اتصال ایستگاه کاری به پریز برق (Fiber to Desk).

پشتیبانی پچ کورد فیبرنوری نگزنس 2 متری و پچ کورد فیبرنوری نگزنس 5متری از برنامه ها:

  • Fast Ethernet 100 base FX
  • 1Gbase SX
  • 1Gbase LX
  • 10Gbase SR
  • 10Gbase LW
  • 10Gbase LX4
  • 10Gbase LR
  • 10Gbase LRM
  • Fibre Channel Serial 1G
  • Fibre Channel Serial 2G
  • Fibre Channel Serial 4G
  • Fibre Channel Serial 10G

 

عملکرد پچ کورد فیبرنوری نگزنس N123.2CLO

پچ کورد های فیبرنوری Nexans LANmark در تمام کلاسهای فیبر نوری استاندارد، Single Mode و Multi Mode در دسترس است. نسخه MM62.5 برای استفاده در یک سیستم سازگار OM1، نسخه MM50 برای سیستم های OM2 و نسخه MM50 OM3 برای سیستم های OM3 طراحی شده است. نسخه Single Mode سازگار با OS2 است. نسخه های Multi Mode را می توان در سیستم های بهینه سازی لیزر با استفاده از کابل های LANMarkOf xt استفاده کرد.

طراحی پچ کوردفیبرنوری نگزنس N123.2CLO

پچ کورد Nexans LANmark برای بهبود نصب و بر اساس اصل سیم کشیCross-Over  طراحی شده است (A1-B2، B1-A2)

ساختار پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC Multi Mode Duplex N123.2CLO5 5M

این پچ کورد فیبر نوری دارای یک کابل فیبر نوری روکش دار است. رنگ روکش این فیبر نشان می دهد که فیبر آن از نوع Multi Mode می باشد بنابراین برای کابل های Multi Mode طراحی شده است.

جنس روکش این کابل LSZH  (قیمت کابل شبکه Legrand مدل CAT6 UTP LSZH) می باشد. ساخت این روکش به گونه ای است که سوختگی به ندرت در آن اتفاق می افتد (فاقد هالوژن است) و در صورت بروز آتش سوزی، از خود دود و گاز سمی متصاعد نخواهد کرد.

کانکتورهایی که در دوسر این کابل فیبر نوری قرار گرفته است دارای ساختار Duplex و هر دو به رنگ بژ و نوع کانکتورهای این پچ کورد از نوع SC-LC می باشد.

پچ کوردها برای استفاده در ارتباطات فیبر نوری و مخابرات محبوبیت زیادی دارند. ساختار آنها به گونه ای است که به سادگی دچار شکستگی و آسیب نمی شوند و از انعطاف بالایی برخوردار هستند.

قیمت پچ کورد فیبرنوری نگزنس بسیار به صرفه می باشد و همچنین استفاده از آن بسیار ساده است.

کانکتورهای متصل شده به پچ کورد از چه نوعی هستند؟

به انتها و ابتدای پچ کورد فیبر نوری نگزنس  SC-LC N123.2CLO5 5m دو کانکتوربا نام های SC  و LC . LC  متصل شده است.

LC مخفف عبارت Lucent است. بدنه این کانکتور از جنس پلاستیک می باشد. به دلیل اندازه کوچکی که دارد برای فضاهای با تراکم بالا مورد استفاده قرار می گیرد. ساختار این کانکتور از نوع چفتی و فشاری می باشد.

SC مخفف عبارت Standard Connector یا کانکتور استاندارد است. از این نوع پچ کوردها به وفور در مخابرات فیبر نوری استفاده می شود. ساختار این کانکتور از نوع کششی و فشاری می باشد.

 

مشخصات فنی پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC Multi Mode Duplex:

پچ کورد فیبر نوری نگزنس Multi Mode Duplex
طول کابل : 5 و 2 متر
نوع کانکتور : SC-LC

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC Multi Mode Duplex”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC Multi Mode Duplex
  • پچ کورد فیبرنوری نگزنس N123.2CLO
  • پچ کورد فیبرنوری نگزنس N123.2CLO
  • پچ کورد فیبرنوری نگزنس N123.2CLO
  • پچ کورد فیبرنوری نگزنس N123.2CLO
  • پچ کورد فیبرنوری نگزنس N123.2CLO
  • پچ کورد فیبرنوری نگزنس N123.2CLO
  • SC-LC-Multi-Mode-Duplex-N123.2CLO5-5m-mr-shabake4
  • SC-LC-Multi-Mode-Duplex-N123.2CLO5-5m-mr-shabake1
  • SC-LC-Multi-Mode-Duplex-N123.2CLO5-5m-mr-shabake2
  • SC-LC-Multi-Mode-Duplex-N123.2CLO5-5m-mr-shabake3
  • SC-LC-Multi-Mode-Duplex-N123.2CLO5-5m-mr-shabake5
  • SC-LC-Multi-Mode-Duplex-N123.2CLO5-5m-mr-shabake6
  • SC-LC-Multi-Mode-Duplex-N123.2CLO5-5m-mr-shabake7