سبد خرید 0
هنوز هیچ محصولی به سبد خرید شما اضافه نشده است

ماژول سیسکو مدل SFP-10G-BX40D-I

تماس بگیرید

ویژگی های محصول

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode
سرعت انتقال: 10Gbps
طول پشتیبانی: 40Km

این ماژول همیشه به یک دستگاه SFP-10G-BX40U-I با یک رشته واحد از SMF استاندارد با برد انتقال حداکثر تا 40 کیلومتر متصل می شود. ارتباط بیش از یک رشته فیبر با جدا کردن طول موج انتقال این دو دستگاه حاصل می شود.

قیمت، خرید و مشخصات ماژول سیسکو مدل SFP-10G-BX40D-I:

ماژول سیسکو مدل SFP-10G-BX40D-I طیف متنوعی از گزینه های اتصال 10 گیگابیت اترنت برای مراکز داده، قفسه های سیم کشی سازمانی و اپلیکیشن های انتقال ارائه دهندگان ارائه می دهد. ماژول SFP-10G-BX40D-I بر روی یک رشته واحد از SMF استاندارد کار می کنند.

این ماژول همیشه به یک دستگاه SFP-10G-BX40U-I با یک رشته واحد از SMF استاندارد با برد انتقال حداکثر تا 40 کیلومتر متصل می شود. ارتباط بیش از یک رشته فیبر با جدا کردن طول موج انتقال این دو دستگاه حاصل می شود. ماژول سیسکو SFP-10G BX40D-I یک کانال 1330 نانومتر را منتقل می کند و سیگنال 1270 نانومتری را دریافت می کند.

ماژول SFP-10G-BX40D-I از عملکردهای مانیتورینگ نوری دیجیتال (DOM) مطابق با استاندارد صنعت SFF-8472 Multisource Agreement پشتیبانی می کند. این ویژگی برای کاربر نهایی امکان نظارت بر پارامترهای زمان واقعی SFP، مانند پاور خروجی نوری، پاور ورودی نوری، دما، جریان بایاس لیزر و ولتاژ منبع فرستنده را فراهم می کند.

مشخصات فنی ماژول سیسکو مدل SFP-10G-BX40D-I:

 Specifications
SFP+ transceiver moduleType
Plug-in moduleForm Factor 
WiredConnectivity Technology
SMFCable Type
1330Wavelength (nm)
G.652Core Size (Microns)
40kmCable Distance
40to 85°C-Storage temperature range
0.85x 1.34 x 5.65cmDimensions (H x W x D)
0.075kgWeight

 

سایر محصولات پیشنهادی:

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-BXD-I

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

SFP-10G-BX40D-I

نرخ انتقال

10.3Gbps

نوع کانکتور

LC single-mode

نوع کابل

SMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

40km

طول موج

1270nm

قابلیت Hot Swapable

yes

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 85 °C, Min Operating Temperature : -40°c

ابعاد دستگاه
  • Depth : 5.65cm
  • Height : 0.85cm
  • Width : 1.34cm
وزن

0.075Kg

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول سیسکو مدل SFP-10G-BX40D-I”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

برگشت به بالا