ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-BX40D-I

Cisco Module SFP-10G-BX40D-I
(2 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode
سرعت انتقال: 10Gbps
طول پشتیبانی: 40Km

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان

موجود

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-BX40D-I

Cisco Module SFP-10G-BX40D-I
(2 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode
سرعت انتقال: 10Gbps
طول پشتیبانی: 40Km

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان

موجود

 مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-BX40D-I:

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-BX40D-I طیف متنوعی از گزینه های اتصال 10 گیگابیت اترنت برای مراکز داده، قفسه های سیم کشی سازمانی و اپلیکیشن های انتقال ارائه دهندگان ارائه می دهد. ماژول SFP-10G-BX40D-I بر روی یک رشته واحد از SMF استاندارد کار می کنند.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-BX40D-I همیشه به یک دستگاه SFP-10G-BX40U-I با یک رشته واحد از SMF استاندارد با برد انتقال حداکثر تا 40 کیلومتر متصل می شود. ارتباط بیش از یک رشته فیبر با جدا کردن طول موج انتقال این دو دستگاه حاصل می شود. ماژول سیسکو SFP-10G BX40D-I یک کانال 1330 نانومتر را منتقل می کند و سیگنال 1270 نانومتری را دریافت می کند.

ماژول SFP-10G-BX40D-I از عملکردهای مانیتورینگ نوری دیجیتال (DOM) مطابق با استاندارد صنعت SFF-8472 Multisource Agreement پشتیبانی می کند. این ویژگی برای کاربر نهایی امکان نظارت بر پارامترهای زمان واقعی SFP، مانند پاور خروجی نوری، پاور ورودی نوری، دما، جریان بایاس لیزر و ولتاژ منبع فرستنده را فراهم می کند.

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-BX40D-I

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-BX40D-I:

 

Specifications
SFP+ transceiver moduleType
Plug-in moduleForm Factor