021-91303400

فیلتر محصولات

فیلتر محصولات نمایش 1 - 24 از 81 نتایج
برند
نوع محصول
قابلیت نصب در رک
قیمت

پچ کورد فیبرنوری نگزنس مدل LC-LC سینگل مد داپلکس 1m

۱۳۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

SMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

1m

رنگ

زرد

پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC مالتی مد داپلکس 2m

۳۰۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

2m

رنگ

آبی

پچ کورد نگزنس مدل CAT6 UTP LSZH 2m

۱۳۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

UTP

نوع کانکتور

RJ-45

متراژ کابل

2m

رنگ

نارنجی

جنس روکش کابل

LSZH

طبقه بندی

Cat6

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC Single Mode 3m

برای قیمت تماس بگیرید
نوع کابل

SMF

نوع کانکتور

SC-SC

متراژ کابل

3m

رنگ

زرد

کابل شبکه نگزنس مدل CAT6 SFTP 305m

۸,۵۵۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

SFTP

طبقه بندی

CAT6A

متراژ کابل

305m

جنس روکش کابل

PVC

جنس مغزی کابل

مس

سرعت انتقال داده

100Mbps

پهنای باند ورودی

300MHz

تست فلوک

دارد

نوع کالا

ایرانی , وارداتی

رنگ

نارنجی

پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC سینگل مد داپلکس 2m

۱۶۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

SMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

2m

رنگ

زرد

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC سینگل مد داپلکس 2m

۱۳۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

SMF

نوع کانکتور

SC-SC

متراژ کابل

2m

رنگ

زرد

پچ کورد فیبر نوری نگزنس OM3 مالتی مود LC-LC سه متری

۲۲۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

3m

پچ کورد فیبرنوری نگزنس مدل LC-LC سینگل مد داپلکس 30m

۴۰۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

SMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

30m

استاندارد ها

os2

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 3m

۱۲۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

SC-LC

متراژ کابل

3m

رنگ

فیروزه ای

پچ پنل فیبر نوری 24 پورت 12 Core نگزنس

۹۵۰,۰۰۰ تومان
نوع آداپتور

LC , SC

تعداد پورت شبکه

12Port

تعداد یونیت

1U