فیلتر محصولات

فیلتر محصولات نمایش 25 - 38 از 38 نتایج
قیمت
برند
نوع کابل
نوع کانکتور
متراژ کابل

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC مالتی مد داپلکس 3m

تماس بگیرید
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

3m

رنگ

نارنجی

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 5m

تماس بگیرید
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

SC-LC

متراژ کابل

5m

رنگ

نارنجی

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سینگل مد داپلکس 2m

۱۳۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

SMF

نوع کانکتور

SC-LC

متراژ کابل

2m

رنگ

زرد

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC سینگل مد داپلکس 10m

۲۵۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

SMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

10m

رنگ

زرد

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سینگل مد داپلکس 1m

۱۲۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

SMF

نوع کانکتور

SC-LC

متراژ کابل

1m

رنگ

زرد

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سینگل مد داپلکس 6m

تماس بگیرید
نوع کابل

SMF

نوع کانکتور

SC-LC

متراژ کابل

6m

رنگ

زرد

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سینگل مد داپلکس 10m

۲۰۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

SMF

نوع کانکتور

SC-LC

متراژ کابل

10m

رنگ

زرد

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC سینگل مد داپلکس 5m

۱۶۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

SMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

5m

رنگ

زرد

پچ کورد فیبر نوری میکروتیک مدل S+DA0001

تماس بگیرید
نوع کابل

SFP

نوع کانکتور

+SFP

متراژ کابل

1m

پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 15m AJ837A

تماس بگیرید
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

15m

رنگ

آبی

پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 5m AJ836A

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

5m

رنگ

آبی

پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 2m AJ835A

۸۵۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

2m

رنگ

آبی

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC مالتی مد داپلکس 2m

۱۱۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

SC-LC

متراژ کابل

2m

رنگ

نارنجی

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سینگل مد داپلکس 3m

۱۳۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

SMF

نوع کانکتور

SC-LC

متراژ کابل

3m

رنگ

زرد

دسته: پچ کورد فیبر نوری

جهت خرید کلیه تجهیزات شبکه از طریق وب سایت اقدام کرده و یا با شماره 62913-021، کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید.